рус укр
Планета ЕЗОтерики

Килимок грошовий з Ба Гу та мишами

Відкласти
Порівняти
brand [EZO]
Артикул: 626
40 грн.
У наявності

Килимок грошовий 17*17 см

Малюнок в змозі не тільки допомогти залучити гроші але і зберегти заощадження.

Кажани оберігають будинок, інь-ян і багуа створюють гармонію і правильне рух грошових потоків.

Червоні фен-шуй серветки називають грошовими серветками не просто так: вони відповідають за накопичення та багатства. Як зразок, будучи поміщеним у сектор багатства (Південь Схід), вони зможуть працювати дуже сприятливо для накопичення грошей та виконувати покладену на них функцію наповнення грошового потоку.

Також на килимок кладуть монети або ставлять статуетки.

Існують інші способи використання серветок. Іноді їх розміщуються під касою або можуть бути використані для підрахунку грошей, наприклад, у торгових точках.

Це з погляду фен-шуй принесе лише користь активуючи грошову енергію. Гроші постійно витікають, а капітал збільшується.

Особливо добре використовувати грошові серветки з іншими грошовими талісманами, такими як жаба багатства трилапа або грошове дерево, які встановлюють на них.

Як варіант, просто покладіть на грошову фен-шуй серветку як талісман скарбничку з монетами або скриньку повну коштовностей. Це вплине на активізацію грошової енергії в будинку.

Навіть якщо ви купите серветки для грошей і просто покладете їх туди, де ви зберігаєте свої гроші, цей метод вже активізує грошову енергію та значно допомагає збільшити ваш капітал.

Грошові килимки та серветки можна використовувати для збільшення багатства. Однак, пам'ятайте, коли працюєте з грошовою енергією - про ША (погану енергію), будьте в потоці чистоти помислів і хорошому ставленні до навколишнього світу, щоб не стимулювати генерацію поганої енергії.

Різні символи на серветках можуть збільшити енергію грошової удачі.

У наявності Артикул: 625
40 грн.
Купити
У наявності Артикул: 282830
190 грн.
Купити
Купити
У наявності Артикул: 909153
320 грн.
Купити

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок