рус укр
Планета ЕЗОтерики

Конверт для грошей червоний фен-шуй з персиками

Відкласти
Порівняти
brand [EZO]
Артикул: 6361
Характеристики

Матерiал   —   картон

размер см   —   16,5 х 9

15 грн.
У наявності

Конверт для грошей червоний фен-шуй із персиками

Конверт 11,5 * 8см.

Конверт паперовий глянсовий.

Бог багатства Цянь-Шень. носив персик Цянь-Шень не тільки один з богів багатства, але й охоронець фінансових заощаджень.

Існує легенда, що боги мають свою небесну фінансову канцелярію і саме Цянь-Шень є головним розпорядником і охоронцем цього банку.

Він може не тільки охороняти заощадження але й допомагати з фінансовими інвестиціями, так само допомагає правильно розпоряджатися фінансами і вберегти від зайвих витрат.
Персик та ієрогліфи побажання достатку. Персикове дерево чи плід досить часто зустрічаються у китайській міфології. Він вважався не лише символом довголіття та здоров'я, багато хто приписував йому можливість обдаровувати безсмертям.
Грошові червоні конверти з фен-шуй - це спосіб впевненого при цьому практично пасивного накопичення.
Червоний конверт - це одночасно і місце зберігання грошей і відмінний подарунок, якщо подарунок - це гроші і в той же час чудовий активатор грошових потоків.
Червоний конверт по фен-шуй активує та запускає грошовий потік.
Можна користуватися ритуалом для розкриття грошового потоку, а можна використовувати червоний конверт просто місце зберігання певних сум.
Ритуал із червоним конвертом:
Починаючи з місяця з 3 місячного дня, коли місяць з'являється на небі почати відкладати по 1 купюрі в конверт. Купюри можуть бути будь-якого номіналу. Найголовніше не пропустити жодного дня до 15 місячного дня.
15\16 місячний день, коли місяць буде повний конверт слід розмістити в Південно-Східному секторі будинку на видному місці. У ці ж дні варто доглянути купівлю кратну сумі в конверті.
На 17-й місячний день треба витратити всю суму відкладену в конверті. Сума покупки повинна ідеально збігатися із сумою відкладеною в конверті.
Таким чином, ми запускаємо потік грошей.
Відразу після того як витратили всю суму в цей же день слід покласти нову купюру в гаманець бажано найбільшої гідності, яка є в номіналі.
Далі можна відкладати гроші різного номіналу і за бажанням, і наскільки можна – потік запущений!
Найголовніше не забувати хоча б періодично поповнювати конверт.
Наприклад, відкладайте на певні покупки або відпустку або розваги.

Матерiал   —   картон

размер см   —   16,5 х 9

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок