рус укр
Планета ЕЗОтерики

Брелок із символами фен-шуй - Піяо, потужний індивідуальний захист у сувенірі фен-шуй Розміри брелока

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 13116/6
140 грн.
У наявності

Брелок із символами фен-шуй - Піяо, потужний індивідуальний захист у сувенірі фен-шуй

Розміри брелока

Довжина всього брелока 8-10 см

Статуетка на брелоку від 3-5 см

Опис брелока
Простий елемент, який завжди з вами. Ключі – це те, що ми носимо із собою незалежно від будь-яких зовнішніх факторів та наших переваг у декоруванні своїх аксесуарів.

Брелок - це не тільки зручний спосіб індивідуалізувати свою річ і додати декоративний елемент до свого іміджу, але й залучити певні енергії у своє життя, саме для цього створені брелоки із символами фен-шуй.

Є певні символи, які вважаються основними у східній традиції.

Такі символи залучаю енергії, оберігають від негативу та приносять удачу. Брелок із символом фен-шуй – це зазвичай зручний карабін, кілька декоративних намистин на міцній нитці та міні статуетка фен-шуй. Брелок – це спосіб: 1. носити із собою статуетку завжди, при цьому економити в ціні 2. мати захист у будь-якій ситуації 3. не акцентувати увагу на вашому захопленні фен-шуй для оточуючих 4. створювати індивідуальність 5. одна з найсильніших захистів від летячих зірок. Брелок можна носити з собою або тримати в будинку, на роботі у несприятливих місцях для руйнування негативу. Детально про кожен елемент на брелоках фен шуй Монети - символ достатку і залучення грошової удачі зовнішні джерела. Він просто виконує свою захисну функцію як відданий своїм господарям пес. Важливою відмінністю Піяо від інших захисних талісманів і те, що не просто поглинає негативні потоки енергії, а й перетворює в енергії багатства, накопичуючи їх у собі.
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок