рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник рожевий кварц круглий на ланцюжку

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 9253
Характеристики

Вес   —   20 г

диаметр   —   1.5

длина   —   7

150 грн.
Немає у наявності

Маятник куля з металом з рожевого кварцу для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь. екстросенсорики.

Маятник – це інструмент біолокації у формі прямовису. Маятником може бути будь-який перфорований камінь, кільце чи болт.

Маятники, створені як інструмент біолокації, відрізняються тим, що вони ідеально збалансовані, реагують на команди швидше і гарантовано при цьому мають найменшу похибку у відповідях на запитання.

Маятники - це один із стародавніх способів спілкування людини зі своєю підсвідомістю.

По суті, магічний, екстрасенсорний маятник – це провідник від несвідомого до матеріального світу. Ви задаєте питання, але відповідь відома вашому внутрішньому Я, тому що відповідь на нього є в загальному банку знань, але ви як людина ще її не отримали. Маятник дозволяє вивести відповідь на рівень матеріального підтвердження своїм коливанням та дати вам пряме підтвердження у вигляді відповіді «ТАК» або «НІ».

Маятники з каменю особливо корисні, тому що природа самого каменю допомагає та посилює здібності як оператора, так і маятника.


ХАРАКТЕРИСТИКА МАЯТНИКА

Маятник натуральний камінь. Маятник натуральний камінь. 1,5 см діаметр зверху металевий ковпачок зі скобою для нитки. Нитку можна використовувати будь-яку та її довжина залежить від розміру вашої фізіологічної довжини (від зап'ястя до ліктя).

ОПИС
Кам'яні маятники відрізняються особливою силою, оскільки сама природа каменю є помічником, що посилює як маятник, а й можливості оператора. Маятник збалансований. Маятник – інструмент біолокації, який використовують для відповідей на запитання та для зв'язку зі своєю підсвідомістю. Мінерал дарує життєрадісність та безумовне кохання, лікує душевні рани. Цей ніжний чарівний мінерал у давнину вважався лікарем душі та серця. Вібрації каменю заспокоюють, утихомирюють, роблять людину більш м'якою, чуйною, доброю, яка вміє прощати. Насамперед рожевий кварц служить провідником у світі почуттів та романтики, ця його якість була відзначена ще в найдавніші часи: мінерал допомагає посилити привабливість власника для протилежної статі. Цей ніжний камінь є символом любові, він допомагає знайти свою другу половинку і знайти з нею гармонію та згоду. Крім цього, рожевий кварц є сильним противником негативної енергії. Він допомагає позбутися смутку та підвищити життєвий оптимізм, знайти гармонію не лише з оточуючими людьми, а й із самим собою. Камінь випромінює вібрації, які роблять людину м'якшою і добрішою, вчать її прощати, допомагати оточуючим. Здатність каменю вводити у стан підвищеного оптимізму та ейфорії настільки велика, що рекомендується періодично знімати його кілька днів, інакше підвищується ризик нездатності адекватної оцінки життя. Рожевий кварц дуже впливає на емоційне тло власника. Він допомагає впоратися зі стресом та старими душевними травмами, втихомирити внутрішні конфлікти та впоратися з переживаннями. Цей камінь не дарма називають «лікарем душі та серця». Також цей мінерал можна назвати ідеальним талісманом для творчих людей, адже його енергетика допоможе настроїтись на потрібний лад при створенні чогось нового.

Як працювати з маятником (поради новачкам):

1. шукайте точку контакту з інструментом;

2. використовуйте покійний стан маятника як точку відліку;

3. використовуйте маятник як точку відліку для відповіді.

Наприклад, обертання за годинниковою стрілкою або вправо-ліворуч - ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед/назад - НІ. Пам'ятайте, що ви вибираєте настройки, а не інструмент.

Перше запитання: чи хочете ви, щоб саме цей маятник працював із вами, якщо НІ, повторіть питання за кілька хвилин, годину чи день. Якщо відповідь "НІ", постарайтеся з'ясувати, чому. Можливо, обладнання ще не готове, можливо, поле біолокації закрите, а можливо, ви не готові працювати з таким обладнанням.

Якщо відповідь "ТАК", починайте працювати. Почніть із простих питань, на які ви точно знаєте відповідь. Наприклад, чи йде дощ? Мене звуть... (ім'я)?

Маятник має дати вам правильну відповідь. Як тільки інструмент налаштований, він надаватиме постійну допомогу у виборі правильного рішення.

Вес   —   20 г

диаметр   —   1.5

длина   —   7

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок