рус укр
Планета ЕЗОтерики

Руни з каменю Тигрове око, рунний комплект 25 шт., старший футарк для езотеричних ворожінь

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 3231
Характеристики

Вес   —   700 г

Матерiал   —   тігровє око \ шкіра

Розмiр   —   2,5 см * 25 шт

1 500 грн.
У наявності

Руни з каменю Тигрове око, рунний комплект 25 шт., старший футарк для езотеричних ворожінь

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

Комплект 25 шт. каміння з вирізаними рунами в мішечку.

Скандинавські руни. Старший футарк.

Розмір одного каменю 2-3 см.

Вага набору: 500 гр.

Розмір мішечка відповідає зручному зберіганню рун та комфортній експлуатації в момент роботи (дістати-покласти).

ОПИС РУНИ

Здавна вважається, що тигрове око сприяють багатству, надають власнику сили, у тому числі творчі. Особливо хороший камінь у фінансових питаннях, завдяки властивостям, його власник ніколи не потребуватиме. Камінь захищає від втрат і підказує власнику правильні рішення. Руни добре працюють із питаннями про гроші, так само виявляють негативні впливи. Фінансові питання та питання пов'язані з матеріальними благами - на них найкраще дадуть відповідь Руни з тигрового ока.

ТОРБИНКА

Мішечок з натуральної шкіри, зшитий без ниток, що важливо для рун. Руни, амулети та талісмани мають властивість накопичувати втому та негатив у процесі роботи. Майстру доводиться користуватися методами очищення -сіль, обкурювання чи іншим. Мішечок, який ми пропонуємо допомагає знімати енергетику з робочих інструментів, таким чином очищення можна проводити значно рідше. Мішечок самоочищає руни. Дно біля мішечка кругле або овальне в ньому за допомогою професійного діркола роблять дірки (люверси) і все прошивається вручну шкіряним шнурком.

ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ ПРО РУНИ

Скандинавські руни – це письмові знаки, які широко використовувалися предками сучасних датчан, норвежців, шведів, голландців, німців із першого по дванадцяте століття нашої ери. Вони вважали, що кожна руна – це природний символ, і вона має сакральний сенс, що може вберегти від нещастя, допомогти знайти життєвий шлях, подолати труднощі або досягти успіху. З цієї причини руни використовувалися як обереги. ПЕРШОПОЧАТКОВІ СКАНДИНАВСЬКІ МАГІЧНІ РУНИ різалися якраз на гальковому камені, це було надійно, довговічно. Пізніше для різання рун використовували дерево відзначене вогнем (блискавкою) ще пізніше залізо, але камінь залишався завжди пріоритетним. Також використовували кістки тварин для нарізання рун. До рун можна звертатися з будь-яким питанням. Ви можете дізнатися, що є цікавою для вас ситуація, або попросити поради у Вищих сил, як вам вчинити. Намагайтеся розслабитися і повністю зосередитися на своєму питанні.

ДЕТАЛІ

Руни ріжуться в ручну, тому якість різу не зовсім, але при цьому в кожній руні закладена душа майстра і це тільки піднімає рівень роботи з цим інструментом. Ідеальний різ можливий лише при промисловому виготовленні, що позбавляє руни душі.

Вес   —   700 г

Матерiал   —   тігровє око \ шкіра

Розмiр   —   2,5 см * 25 шт

Рекомендовані товари

У наявності Артикул: 321
400 грн.
Купити
У наявності Артикул: 327
1 500 грн.
Купити

У наявності Артикул: 9263
120 грн.
Купити
У наявності Артикул: 309139
320 грн.
Купити
У наявності Артикул: 909153
320 грн.
Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок