рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник для біолокації натуральний камінь лазурит конус для езотерики, пророцтв, ворожінь, екстрасенсорики

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 9266
Характеристики

Розмiр   —   4 х 2

80 грн.
У наявності

Маятник для біолокації натуральний камінь лазурит конус для езотерики, пророцтв, ворожінь, екстрасенсорики

Маятник – це інструмент біолокації у формі прямовису. Маятником може бути будь-який перфорований камінь, кільце чи болт.

Маятники, створені як інструмент біолокації, відрізняються тим, що вони ідеально збалансовані, реагують на команди швидше і гарантовано при цьому мають найменшу похибку у відповідях на запитання.

Маятники - це один із стародавніх способів спілкування людини зі своєю підсвідомістю.

По суті, магічний, екстрасенсорний маятник – це провідник від несвідомого до матеріального світу. Ви задаєте питання, але відповідь відома вашому внутрішньому Я, тому що відповідь на нього є в загальному банку знань, але ви як людина ще її не отримали. Маятник дозволяє вивести відповідь на рівень матеріального підтвердження своїм коливанням та дати вам пряме підтвердження у вигляді відповіді «ТАК» або «НІ».

Маятники з каменю особливо корисні, тому що природа самого каменю допомагає та посилює здібності як оператора, так і маятника.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАЯТНИКА

Маятник з натурального каменю (лазурит) 4 см. довжина від 2 см діаметр шестигранний зверху скоба для нитки.

ОПИС

Кам'яні маятники відрізняються особливою силою, оскільки сама природа каменю є помічником, що посилює як маятник, а й здібності оператора. Маятник збалансований. Нитка протягується через отвір у верхню скобу. Лазурит – камінь третього ока, що значно збільшує працездатність маятника. Магічні властивості лазуриту використовують білі маги. Камінь відкриває позитивні риси характеру людини і допомагає стати кращим, сильнішим, добрішим. Лазур - символ дружби. Магічні властивості лазуриту визнавали Сході. Вони вважали, що блакит очищає їхню ауру від негативу. Безпосередньо перед медитацією йоги прикладали камінчик між брів (область третього ока) і тримали його доти, доки відчували, що аура очистилася. Магічна характеристика мінералу була відзначена і астрологами, що становлять гороскопи. Він стимулює мудрість і дозволяє прийняти вірне рішення у скрутній ситуації. Лазурит стимулює розумову діяльність та підвищує інтелектуальні можливості. Підходить лазур для творчої діяльності. Камінь допомагає досягти слави та покращити здібності. Маятник – інструмент біолокації, який використовують для відповіді на питання та для зв'язку зі своєю підсвідомістю.

Як працювати з маятником (поради новачкам):

1. шукайте точку контакту з інструментом;
2. використовуйте покійний стан маятника як точку відліку;
3. використовуйте маятник як точку відліку для відповіді.
Наприклад, обертання за годинниковою стрілкою або вправо-ліворуч - ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед/назад - НІ. Пам'ятайте, що ви вибираєте настройки, а не інструмент.
Перше запитання: чи хочете ви, щоб саме цей маятник працював із вами, якщо НІ, повторіть питання за кілька хвилин, годину чи день. Якщо відповідь "НІ", постарайтеся з'ясувати, чому. Можливо, обладнання ще не готове, можливо, поле біолокації закрите, а можливо, ви не готові працювати з таким обладнанням.
Якщо відповідь "ТАК", починайте працювати. Почніть із простих питань, на які ви точно знаєте відповідь. Наприклад, чи йде дощ? Мене звуть... (ім'я)?
Маятник має дати вам правильну відповідь. Як тільки інструмент налаштований, він надаватиме постійну допомогу у виборі правильного рішення.

Розмiр   —   4 х 2

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок