рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник синій авантюрин ночі Каїра натуральний камінь для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 9232
Характеристики

Вес   —   20 г

диаметр   —   1

длина   —   5

120 грн.
У наявності

Маятник синій авантюрин ночі Каїра натуральний камінь для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь

Маятник – це інструмент біолокації у формі прямовису. Маятником може бути будь-який перфорований камінь, кільце чи болт.

Маятники, створені як інструмент біолокації, відрізняються тим, що вони ідеально збалансовані, реагують на команди швидше і гарантовано при цьому мають найменшу похибку у відповідях на запитання.

Маятники - це один із стародавніх способів спілкування людини зі своєю підсвідомістю.

По суті, магічний, екстрасенсорний маятник – це провідник від несвідомого до матеріального світу. Ви задаєте питання, але відповідь відома вашому внутрішньому Я, тому що відповідь на нього є в загальному банку знань, але ви як людина ще її не отримали. Маятник дозволяє вивести відповідь на рівень матеріального підтвердження своїм коливанням та дати вам пряме підтвердження у вигляді відповіді «ТАК» або «НІ».

Маятники з каменю особливо корисні, тому що природа самого каменю допомагає та посилює здібності як оператора, так і маятника.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

Маятник із натурального каменю 5 см завдовжки 1см завширшки. металева скоба зверху. шестигранник. Маятник мерехтить від світла

ОПИС

Кам'яні маятники відрізняються особливою силою, оскільки сама природа каменю є помічником, що посилює як маятник, а й здібності оператора. Маятник збалансований. Маятник – інструмент біолокації, який використовують для відповіді на питання та для зв'язку зі своєю підсвідомістю. Авантюрин синього кольору корисний у багатьох відношеннях: допомагає заощадити, бути уважніше; позитивно говориться на психіці, заспокоюючи, обновляючи нагатів; допомагає в дорозі або подорожі; налагоджує відносини з оточуючими; робить власника аппаратом. Як працювати з маятником (поради новачкам): 1. Знайти контакт із інструментом. 2. Поставити критерії відповідей. Наприклад обертання за годинниковою стрілкою або праворуч - це ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед назад - це НІ. Пам'ятайте, що саме ви вибираєте настройки, а не інструмент. 3. Поставити перше запитання, чи саме цей маятник хоче працювати з вами? Якщо НІ, повторити питання за кілька хвилин, годину, день. Якщо відповідь НІ повторюється, тоді дізнатися про причину. Можливо, інструмент ще не готовий, можливо вам закрита область біолокації, можливо ви не готові для роботи з таким інструментом. 4. Якщо відповідь ТАК, то починати працювати. Починати слід із простих запитань у відповідь які ви самі знаєте точно. Наприклад: чи йде дощ? мене звуть ... (ім'я)? Мятник має дати правильні відповіді. Коли налаштування інструменту здійснено, він стане незмінним помічником у виборі правильного рішення.

Як працювати з маятником (поради новачкам):

1. шукайте точку контакту з інструментом;

2. використовуйте покійний стан маятника як точку відліку;

3. використовуйте маятник як точку відліку для відповіді.

Наприклад, обертання за годинниковою стрілкою або вправо-ліворуч - ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед/назад - НІ. Пам'ятайте, що ви вибираєте настройки, а не інструмент.

Перше запитання: чи хочете ви, щоб саме цей маятник працював із вами, якщо НІ, повторіть питання за кілька хвилин, годину чи день. Якщо відповідь "НІ", постарайтеся з'ясувати, чому. Можливо, обладнання ще не готове, можливо, поле біолокації закрите, а можливо, ви не готові працювати з таким обладнанням.

Якщо відповідь "ТАК", починайте працювати. Почніть із простих питань, на які ви точно знаєте відповідь. Наприклад, чи йде дощ? Мене звуть... (ім'я)?

Маятник має дати вам правильну відповідь. Як тільки інструмент налаштований, він надаватиме постійну допомогу у виборі правильного рішення.

Вес   —   20 г

диаметр   —   1

длина   —   5

Рекомендовані товари

Немає у наявності Артикул: 99-43
800 грн.
Купити
У наявності Артикул: 307883
650 грн.
Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок