рус укр
Планета ЕЗОтерики

Свічка воскова грошова з п'ятаком, свічка ручної роботи з вощини катана

100% віск
Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 4494
Характеристики

Вес свечи   —   15

Время горения   —   2

Высота свечи   —   60

Диаметр свечи   —   30

Количество свечей в наборе   —   1


25 грн./шт.
У наявності

Свічка воскова грошова з п'ятаком, свічка ручної роботи з вощини катана

Свічка виготовлена з натуральної вощини, скатаної вручну на 10 місячний день.

В основу свічки закладено п'ятак над яким проведено обряд для створення накопичувального ефекту.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ

свічки катані ручної роботи 100% віск без добавок
висота 6 см
діаметр 3 см
час горіння до 1 годин

Свічка виготовлена з натуральної вощини, скатанной вручну в 10 місячний день. В основу свічки закладений п'ятак над якому проведено обряд для створення накопичувального ефекту. Свічку слід застосовувати при необхідності в отриманні негайної, але розумною суми грошей. Необхідно запалити свічку на 1 годину проклавши під неї всі гроші з гаманця. На самій дрібній паперовій купюрі, виявленої в гаманці (наприклад, 1 грн.) необхідно домалювати стільки нулів, скільки грошей вам потрібно для вирішення проблеми (сума повинна бути реальна). Купюру необхідно спалити у вогні свічки, а після закінчення ритуалу зібрати залишки попелу і просипати собі в гаманець. П'ятак із залишками воску покласти в гаманець і носити до отримання запитуваної суми. Після цього п'ятак потрібно закопати у відкриту землю (посадити). Не можна виконувати ритуал в 9, 19,29,30 місячний день.

Горіння свічки здавна служило стимулом для внутрішньої концентрації, а полум'я сполучною ланкою між думками людини і тонким світом. Важливим моментом у використанні свічок у ритуалі є внутрішня тиша та зосередженість. Концентрація на полум'ї – це ідеальна медитація для досягнення поставленої мети.

Наші свічки виготовляються у ручному режимі, а не конвеєрне виробництво. Наше виробництво виливне з дотриманням усіх необхідних для ритуальних свічок вимог: місячний час, натуральні барвники, підготовлений та досвідчений майстер. 

Наше виготовлення свічки з посиланням у правильний час та гарантовано натуральний матеріал - запорука успішної магії свічки для вас!!!

Вес свечи   —   15

Время горения   —   2

Высота свечи   —   60

Диаметр свечи   —   30

Количество свечей в наборе   —   1

Материал изготовления   —   Пчелиный воск

Цвет   —   Желтый

Рекомендовані товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок