рус укр
Планета ЕЗОтерики

Руни на камені Гірський кришталь, рунічний скандинавський набір на натуральному камені, езотеричні ворожіння

Відкласти
Порівняти
EZO
Характеристики

Вес   —   500 г

Матерiал   —   рожевий кварц\ шкіра

Розмiр   —   1 см *25 шт

Важливо   —   ЕКСКЛЮЗИВ

1 500 грн.
У наявності

Руни вирізані на камені Гірський кришталь, рунічний скандинавський набір 25 шт на натуральному камені в шкіряному мішечку для езотеричних ворожінь

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

Комплект 25 шт із мішечком.

Скандинавські Руни

Розмір каменю на зображенні. від 1,8 до 2,1 см

Вага комплекту: 500 гр.

Упаковані в Шкіряний мішечок.

Розмір мішечка відповідає зручному зберіганню рун та комфортній експлуатації в момент роботи (дістати-покласти).

ОПИС РУНИ

Гірський кришталь - камінь мудрості, духовності та прозріння.

МІШЕЧОК

Мішечок з натуральної шкіри, зшитий без ниток, що важливо для рун. Руни, амулети та талісмани мають властивість накопичувати втому та негатив у процесі роботи. Майстру доводиться користуватися методами очищення -сіль, обкурювання чи іншим. Мішечок, який ми пропонуємо допомагає знімати енергетику з робочих інструментів, таким чином очищення можна проводити значно рідше. Мішечок самоочищає руни. Дно біля мішечка кругле або овальне в ньому за допомогою професійного діркола роблять дірки (люверси) і все прошивається вручну шкіряним шнурком.

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС РУН

Скандинавські руни – це письмові знаки, які широко використовувалися предками сучасних датчан, норвежців, шведів, голландців, німців із першого по дванадцяте століття нашої ери. Вони вважали, що кожна руна – це природний символ, і вона має сакральний сенс, що може вберегти від нещастя, допомогти знайти життєвий шлях, подолати труднощі або досягти успіху. З цієї причини руни використовувалися як обереги. ПЕРШОПОЧАТКОВІ СКАНДИНАВСЬКІ МАГІЧНІ РУНИ різалися якраз на гальковому камені, це було надійно, довговічно. Пізніше для різання рун використовували дерево відзначене вогнем (блискавкою) ще пізніше залізо, але камінь залишався завжди пріоритетним. Також використовували кістки тварин для нарізання рун. До рун можна звертатися з будь-яким питанням. Ви можете дізнатися, що є цікавою для вас ситуація, або попросити поради у Вищих сил, як вам вчинити. Намагайтеся розслабитися і повністю зосередитися на своєму питанні.

ДЕТАЛІ

Руни ріжуться в ручну, тому якість різу не зовсім, але при цьому в кожній руні закладена душа майстра і це тільки піднімає рівень роботи з цим інструментом. Ідеальний різ можливий лише при промисловому виготовленні, що позбавляє руни душі.

Вес   —   500 г

Матерiал   —   рожевий кварц\ шкіра

Розмiр   —   1 см *25 шт

Важливо   —   ЕКСКЛЮЗИВ

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок