рус укр
Планета ЕЗОтерики

Все про Ауру. Що таке аура, як її побачити?

Все про Ауру. Що таке аура, як її побачити?

Аура є цілком об'єктивною реальністю. Її можна не тільки побачити і сфотографувати, але й виміряти.

Аура – це тонке енергетичне тіло, яке оточує фізичне тіло. Це тонке тіло, АУРУ, можуть бачити люди надчутливі або спеціальні прилади. У 21 столітті створено безліч апаратів здатні зчитувати тонкі тіла людини і показувати йому все, що раніше було за «сімома печатками».
Езотерика відповідає на питання «Що таке Аура?» просто – це жива субстанція невіддільна від будь-якого живого тіла. Саме слово Аура перекладається з грецької як «подих вітру». Аурою має все живе. Численні експерименти по вивченню тонких тіл створило повну доказову базу – цього уявного феномену.
Так одним з перших дослідників Аури людини визнано Семен Кірліан. Він ремонтував прилад, який використовується для лікування - УВЧ (Ультра високі хвилі), випадково поклав руку в полі дії і побачив світіння своєї руки. На основі цього і були створені перші фотоапарати за методом Кірліана.


Параметри Аури.

Параметри Аури індивідуальні і залежать здебільшого від безлічі факторів: загальної енергетики, настрої, погодою і навіть впливом ззовні.

Які параметри Аури зараз розглядають на сучасних приладах.

1. Колір Аури або Кольоротип

Це кольоровий діапазон у якому вібрує ваша Аура на сьогоднішній момент. За нього можна одержати основні характеристики особистості від характерних особливостей, настрої, цілей і завдань, які вирішує особистість на певному етапі свого життя. Це початок аналізу Аури або Аурограммы. Цсє Аури безпосередньо пов'язаний з чакрами людини.

2. Яскравість кольору Аури.

Аура має властивість тьмяніти. Якщо колір Аури яскравий і насичений значить людина здоровий і гармонійний. Бувають легкі затемнення або потьмяніння, які бувають тимчасові, залежать від настрою або взаємодії з оточуючими. Наприклад, на фото Аури легко побачити ГНІВ або ОБРАЗУ. Таким чином аналізую насиченість і яскравість кольору можна говорити про енергетичному, психологічному і фізичному здоров'ї.

3. Форма Аури.

Аура – це кокон який обволікає фізичне тіло людини, створюючи таким чином форму схожу на овал. Чим правильніше форма овалу Аури тим більш цілісний і здоровіше і фізичне тіло. Різні розриви свідчать про порушення захисного шару і таким чином сигналізують про проблеми самої людини. Аура перша приймає на себе удар, як мембрана - шкаралупа захищає яйце, тому на ній проблеми видно набагато раніше, ніж на фізичному рівні.

4. Розмір або діаметр Аури.

Різні дослідники говорять про різних розмірах. Але доведеним розміром слід визнати (те, що сфотографовано кілька дюймів навколо фізичного тіла. На фотографіях Аури, це показано у вигляді кругової діаграми, хоча це скоріше умовне значення.Все це можна побачити фото АУРИ

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок