рус укр
Планета ЕЗОтерики

Фото Аури повне фото з чакрами

Відкласти
Порівняти
Артикул: 888-1
Характеристики

Важливо   —   Фото Аури можна зробити безпосередньо у магазині!Дистанційна діагностика неможлива!

80 грн./шт.
Гарантована наявність

Фотографія Аури та Ауродиогностика

Темно червоний колір Аури

Цей колір - колір первинної енергії. Основа і стійкість характеризують людину з таким кольором Аури. Він сильний і здоровий фізично. Його внутрішнє переконання ґрунтуються на фізичному плані та орієнтовані на матеріальні блага.

Яскравий і насичений темно-червоний колір в Аурі властивий молодим людям, чиї досягнення мети і домінування. Якщо такий колір присутній в Аурі можна говорити про величезну силу волі і прагнення поліпшити своє життя на матеріальному плані.

Забруднене або тьмяний темно-червоний-колір в Аурі говорить про матеріальні проблеми, які прагне вирішити осіб. Його сили спрямовані на виживання. Так само це характеризує людину перебуває в агресивному стані або в стані страху.


Червоний колір Аури

Людина у якої переважає червона Аура напористий і діяльний. Його основним завданням є прояв себе як особистості. Він проектує оточуючим свою силу і міць. Його завдання на даному життєвому етапі завоювати впевненість і довести свою значимість для оточуючих.

Чистий і яскравий червоний колір говорить про величезній силі та енергії на фізичному плані. Це воєначальник перед битвою, це вождь веде за собою, це Данко висвітлює одноплемінникам дорогу своїм серцем.

Темні вкраплення в червоний колір говорять про нестачу фізичної сили не дивлячись на прагнення. Це прояв гордині і не вміння слухати оточуючих. Потемніння показують співвідношення бажання і результату, що досягається.

Помаранчевий колір в Аурі

Помаранчевий - це колір творчості і сонця. Цей колір характеризує оптимістичну особистість, яка прагне до реалізації через творчий потенціал. Люди з цим кольором Аури дуже динамічні, діяльні, у них завжди багато ідей і різних способом реалізації.

З яскравим помаранчевим кольором Аури людина відкрита світу і з радістю зараз приймає його дари. Він творить і несе радість оточуючим заряджаючи своїм оптимізмом.

Присутність темних або затемнених відтінків помаранчевого свідчить про застій у творчих процесах. Емоційно людина як би знаходиться в пастці, він не може нести радість свою первинну задачу і тому його внутрішнє процеси як би заморожені.

Оранжево-жовтий колір Аури.

Це проміжний колір між помаранчевим і жовтим. Від помаранчевого він взяв бажання творити, від жовтого застосовувати свою творчість на благо. Такі люди інтелектуальні, цікавляться. Люди з такою Аурою мають нарівні з невгамовним творчим потенціалом вміння застосовувати його доцільно обставинами.

Яскраві кольори говорять про динамічні процеси і бажання дарувати світові своє я через свої творчі прояви. Це художники, майстри слова або дуже креативні особистості.

Тьмяність кольору свідчить про невміння використовувати свій творчий порив. Часто такий колір спостерігається в періоди кризи творчості, і призводить до замкнутості і саморуйнування.

Жовтий колір Аури

Цей колір характеризує людей з величезною соціальною адаптацією. Людина досить усвідомлений і має всі шанси на реалізацію не тільки у творчості і лідерства, але і на соціальних сходах, де напевно оцінять його кращі якості. Людина з такою Аурою душа колективу, вигадник і балагур. Його завжди з радістю беруть оточуючі, тому що він щедро ділиться соєю заряджаючи енергією простір.

Яскраві відтінки жовтого притаманне темпераментним особистостям. По мимо цього це люди володіють величезним інтелектом і вмінням управляти людьми. Такий колір властивий королям і мудрецям. Багато святі зображуються з золотим ореолом над головою, це говорить про чистоту розуму і помислів.

Затемнення або темні вкраплення в жовтий колір свідчать про не реалізації внутрішнього потенціалу бути натхненником і вести за собою людей. Так само характеризує затуманений розум і егоїзм, нестриманість і зарозумілість.


Зелений колір Аури

Колір серця і взаємного обміну енергіями. Колір прогресу і радості. Колір який дається людям несучим любов і процвітання в цей світ. Великі лікарі або актори – це їх колір. Зелений колір не тільки любові, але і співчуття з яскравою потреба бути потрібним та дарувати іншим радість, якою вони генерують.

Яскраві відтінки зеленого Аури кажуть, що у вас є місце додатки ваших енергій, ви з задоволенням даруйте любов і вона повертається до вас сторицею. Як актор на сцені ви тільки, що надихнули глядача поділившись з ним частинкою себе і глядач своїми оваціями віддає цю енергію назад. Ви любите і улюблені.

Тьмяний або брудний зелений колір характеризує депресію і втрату своєї значущості. Мене ніхто не любить – ось основа тьмяного зеленого кольору Аури. Людина без виходу цієї цілющої енергії просто марніє.


Темно-зелений колір Аури

Колір усвідомленого росту і формування духовних цінностей. Відчуття єдності з природою і отримання відчуття цілісності дарування від своєї любові. Життєстійкість і життєрадісність. Уміння бачити прекрасне в дрібницях і любити не тільки на фізичному і психологічному плані, але і на ментальному, посилаючи свою любов в простір з радістю і вдячністю.

Яскравий і насичений зелений колір аури говорить про усвідомленому даруванні своєї внутрішньої енергії оточуючим людям і простору. З цим кольором приходить розумієте єдності душ і бажання обдаровувати світлом любові.

 

Тьмяні не яскраві кольори в зеленому кольорі показує про заздрість і невмінні сприймати життя як спостерігач. Люди з такими затемнениями часто втрачають сенс у житті і не бачать свого потенціалу.

Блакитний колір Аури

Володар такого кольору пройшов безліч трансформацій і володіє величезною витримкою та спокоєм. Вміння розглядати світ як духовного вчителя і прийняття його як цілісного процесу виховання особистості. Таким кольором мають великі вчителі і духовні наставники.

Яскравий майже прозорий блакитний колір Аури говорить про чистоту помислів, комунікабельність та бажання ділити знаннями, які даруються всесвіту і тримати їх при собі не можливо.

Темні відтінки в блакитному кольорі Аури характеризують людину як образливу і меланхолійного. Відсутність можливості передавати накопичений досвід і як наслідок відчуття самотності.

Аура кольору Індиго

Колір переконань і духовних цінностей. Люди з таким кольором мають глибокий розум і чисте мислення. Люди з місією на землі – робити життя більш духовною. Колір Індиго говорить про сильну інтуїції та вміння нею користуватися.

Яскравий колір Індиго притаманний релігійним діячам. Особи, які несуть освітню місію на рівні планети. Їх справи чисті, і вони здебільшого усвідомлюють свою значущість для суспільства і світу в цілому.

Затемнення в колір Індиго зустрічається вкрай рідко і скоріше говорить про те, що місія людини зіткнулася з труднощами і прийняття того, що він позиціонує світу не прийнято. Часто призводить до замкнутості і глибинного самоаналізу.

Фіолетовий колір Аури

Взаємодії динаміка червоного і додаткового синього кольору. Чудове поєднання активності і розуму. Такі люди завжди чітко розуміють де і коли прикладати зусилля. Величезний інтелектуальний баланс в поєднанні з холодним розумом може створити одночасно і генія і лиходія. Люди, апріорі володіють безліччю таємних знань і вміють містичні здібності.

Яскраві відтінки свідчать про чистоту задумів і бажання нести тільки прогресивні якості в світ. Такі оттеки будуть у великих мандрівників і найвідоміших магів.

Затемнення вказують на внутрішнє невирішені питання, які призводять до таємних інтриг і нетрадиційних способів вирішення проблем. Скритність і таємничість - ось супутники такої аури. Великі махінатори Сен-Жермен або Каліостро – люди з фіолетовим кольором Аури.


Лавандовий колір Аури.

Поєднання фіолетового як показника інтелекту і містичних здібностей і чисто білого повністю одухотвореного і піднесеного. Людина з лавандовим кольором в змозі міняти світи. Він чутливий до будь-якої несправедливості і дуже яскраво переживає чужі біди. Часто це люди, які живуть на самоті, тому що їх духовна сила настільки заповнює простір, що партнерові ставати просто тісно. Аскети і люди прагнуть до божественного початку.

Чистий лавандовий – показує зв'язок з божественним початком і прийняття своїх завдань, як прояв великого благословення.

Помутніння в кольорі (рідко) Не прийняття суспільством ідей або способу життя людини і його тонка але все таки зв'язок із соціумом, він сприймає її як руйнівну, але обставини не дозволяють розірвати її до кінця. «Людина з привітом» - якщо вас хвилює ця фраза, значить у вас темні вкраплення в лавандового Аурі.


Біла Аура.

Найвеличніший і самий суперечливий колір. Колір найвищого духовного зростання і священних проявів на землі. Ісус Христос і Магомет, Буда Гаутама і Оце Баба, володарі такого кольору. До цього люди йдуть роками через саморозвиток і самообмеження. У чому ж протиріччя запитаєте ви? А в тому, що такі люди вже практично не земляни, вони вище фізичних основ, вони майже вознесенні. І від куди у звичайної людини можуть бути такі прояви?

Чистий білий і домішкою лавандового говорить про духовне зростання і найбільшої мудрості.

Сіруваті відтінки свідчать про слабкість як фізичного, так і духовного здоров'я. Терміново до лікарів.


Важливо   —   Фото Аури можна зробити безпосередньо у магазині!Дистанційна діагностика неможлива!

Рекомендовані товари

Гарантована наявність Артикул: 888-1
80 грн.
Купити
Гарантована наявність
80 грн.
Купити
Гарантована наявність Артикул: 888-5
100 грн.
Купити

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок