рус укр
Планета ЕЗОтерики

Великий звіт з фотографії аури на 25 сторінках.

Відкласти
Порівняти
Артикул: 888-4
Характеристики

Важливо   —   Фото Аури можна зробити безпосередньо у магазині!Дистанційна діагностика неможлива!

110 грн./шт.
Гарантована наявність

АУРА

Аура – ​​це тонке енергетичне тіло, що оточує фізичне тіло. Це тонке тіло АУРУ можуть бачити надчутливі люди або спеціальні прилади. У 21 столітті створено безліч апаратів, здатних зчитувати тонкі тіла людини і показувати йому все, що раніше було за «сімома печатками».

Езотерика відповідає питанням «Що таке Аура?» просто - це жива субстанція невіддільна від будь-якого живого тіла. Саме слово Аура перекладається з грецької як «подих вітерця». Аурою має все живе. Множинні експерименти з вивчення тонких тіл створило повну доказову базу - цього феномена, що здається.

Так одним із перших дослідників Аури людини визнано Семена Кирліана. Він ремонтував прилад, який використовується для лікування – УВЧ (Ультро високі хвилі), випадково поклав руку у поле дії та побачив свічення своєї руки. На основі цього були створені перші фотоапарати за методом Кирліана.

Зараз дослідники зробили крок набагато вперед, використовуючи не тільки Високі хвилі, але приєднавши до цього температурні, електропровідні та ряд інших показників, завдяки яким ми бачимо не тільки просте свічення, але і чіткі кольори. Причому колір аури виявляється далеко не однорідним і має безліч вкраплень.

Так багато вчених досліджували Ауру як людини, а й рослин.

Аура є цілком об'єктивною реальністю. Її можна не лише побачити та сфотографувати, а й виміряти.

Параметри Аури.

Параметри Аури індивідуальні і залежать здебільшого від багатьох чинників: загальної енергетики, настрою, погодою і навіть впливом ззовні.

Які параметри Аури зараз розглядають на сучасних приладах?

1. Колір аури або кольоротип

Це колірний діапазон, в якому вібрує ваша Аура на сьогоднішній момент. По ньому можна отримати основні характеристики особистості від характерних особливостей, настрою, цілей та завдань, які вирішує особистість на певному етапі свого життя. Це початок аналізу Аури чи Аурограми. Цве Аури безпосередньо пов'язані з чакрами людини.

2. Яскравість кольору Аури.

Аура має властивість тьмяніти. Якщо колір Аури яскравий і насичений означає людина здорова і гармонійна. Бувають легкі затемнення або потьмяніння, які бувають тимчасові, що залежать від настрою чи взаємодії з оточуючими. Наприклад, на фото Аури легко побачити ГНІВ або ОБИДУ. Таким чином аналізую насиченість та яскравість кольору можна говорити про енергетичне, психологічне та фізичне здоров'я.

3. Форма Аури.

Аура – ​​це кокон, який обволікає фізичне тіло людини, створюючи таким чином форму схожу на овал. Чим правильніша форма овалу Аури тим цілісніше і здоровіше і фізичне тіло. Різні розриви свідчать про порушення захисного шару і таким чином сигналізують про проблеми самої людини. Аура перша приймає на себе удар, як мембрана-шкаралупа захищає яйце, тому на ній проблеми видно набагато раніше, ніж фізично.

4. Розмір чи діаметр Аури.

Різні дослідники говорять про різні розміри. Але доведеним розміром слід визнати (те що сфотографовано) кілька дюймів навколо фізичного тіла. На фотографіях Аури це показано у вигляді кругової діаграми, хоча це швидше умовне значення.

 5. Показники чакр

Як працюють чакри? Який вони мають розмір, рівень забору енергій. І повний опис по чакрам за що відповідають, як виправити становище, якщо чакра працює погано.

Як працюють чакри? Який вони мають розмір, рівень забору енергій. І повний опис по чакрам за що відповідають, як виправити становище, якщо чакра працює погано.Важливо   —   Фото Аури можна зробити безпосередньо у магазині!Дистанційна діагностика неможлива!

Рекомендовані товари

Гарантована наявність
80 грн.
Купити
Гарантована наявність
80 грн.
Купити
Гарантована наявність Артикул: 888-4
110 грн.
Купити
Гарантована наявність Артикул: 888-5
100 грн.
Купити

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок