рус укр
Планета ЕЗОтерики

Консультації та послуги фен-шуй майстра

Оформіть заявку на сайті, ми зв`яжемося з вами найближчим часом і відповімо на всі питання, що цікавлять.

ФЕН - ШУЙ ВАШОГО БУДИНКУ
Консультації з Фен Шуй

   Як стверджує давньокитайське вчення Фен-Шуй, сприятливість нашого житла залежить від гармонії людини та навколишнього простору. Якщо ця гармонія є, то ваше життя прекрасне. А якщо щось збоїть, можна звернутися до майстра Фен-Шуй, який індивідуально відкоригує потоки енергії у вашій оселі, і в житті знову настане гармонія.

Не варто думати, що якщо викликати майстра фен-шуй, він обов'язково навісить червоні панно і розставить по квартирі незрозумілі статуетки. Професіоналізм полягає саме в тому, щоб працювати з кольором, формою без використання чужих вам предметів. Звичайно, є випадки, коли без них не обійтися, але якщо є можливість створити гармонію без додаткових атрибутів майстер неодмінно це зробить.

Що створює фен-шуй:


Відкриває грошовий потік
Створює гармонію у відносинах
Зміцнюємо позицію особистості
Допомагає у кар'єрі
Поліпшує здоров'я


В діагностику входить - виїзд, виміри по квартирі, складання натальної карти квартири, з урахуванням дати народження всіх мешканців та компасного спрямування квартири, рекомендації щодо дизайну.

У гармонізацію входить - складання карти квартири з урахуванням періоду та року, рекомендації щодо нейтралізації негативних зірок, У рекомендаціях враховується компасний напрямок будинку (квартири), гуа мешканців, зірки періоду, зірка року, поєднання зірки основи з тимчасовими зірками та діагностика відповідності поєднання з особистим Гуа мешканців.

За будь-якої консультації особисте спілкування з повним поясненням виконаної роботи.

Робота складається з комп'ютерного друку (залежно від замовленої послуги) 15-50 сторінок тексту.

Замовити дзвінок


asd`1

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок