рус укр
Планета ЕЗОтерики

Карти Таро

У наявності Артикул: 30275252
370 грн.
Купити
У наявності Артикул: 307845
540 грн.
Купити
У наявності Артикул: 309139
320 грн.
Купити
У наявності Артикул: 909153
320 грн.
Купити
У наявності Артикул: 307883
650 грн.
Купити
У наявності Артикул: 307121
550 грн.
Купити
У наявності Артикул: 307120
550 грн.
Купити
Купити
У наявності Артикул: 307123
370 грн.
Купити
Купити

Карты Таро

Карти таро

- це давня ворожісна система, яка є "батьком" звичайних гральних карт. Карти ТАРО з'явилися саме як система ворожіння – прогнозу долі та ситуацій, найближчого та далекого майбутнього. У ТАРО дві колоди: це Великі та Малі Аркани ТАРО. Великі Аркани надзвичайно символічні, і 22 його карти допоможуть вам зробити прогноз у найзаплутанішій ситуації. Малі Аркан можуть нести різні відтінки значень для розкладу Великих Арканів, і їх, як правило, не використовують зовсім, так як Великих Арканів цілком достатньо.


    Кожна мапа Великого Аркана містить не просто сенс, а цілу систему смислів для того чи іншого аспекту життєдіяльності. Наприклад, карта «Сила» виражає стан душевної сили людини, всі її ресурси, її прагнення «боротися і шукати, знайти і не здаватися». Якщо ви вирішили спростити процес ворожіння на ТАРО і видати лише одну картку на його поточний стан, то система значень цієї картки і буде для нього еталоною ілюстрацією. І якщо випала «Сила», то ця людина зараз «на коні», вона у дуже гарній формі, і вона сповнена ресурсів та енергії.


          Якщо ви хоч раз тримали в руках звичайні гральні карти, то ви знаєте, що якою б її стороною не тримати, на карті завжди буде те саме. Але на картах ТАРО все зовсім інакше: там картинка цілісна, вона не «дзеркалиться», і це означає, що при викладанні карти може вийти як її пряме значення, так і «перевернуте» значення. У ТАРО таке перевернуте значення відкриває нам другу систему смислів, і якщо у прямому значенні «Сила» означає впевненість, володіння ресурсами досягнення поставленої мети, то в перевернутому – може означати щось протилежне, тому що сенс «вивернуть навиворіт». Наприклад, людина настільки увійшла в раж, що не бачить наслідків своїх енергійних дій.


        ТАРО - це гадальна система, і слово "система" підказує нам, що карти кладуться системно, підкоряючись певним законам класифікації життєвих явищ. Наприклад, якщо Ви малюєте на аркуші паперу два квадратики, де в одному з них буде написано – «справи сімейні», а в іншому – «мій бізнес», то тоді карта, яка «впала» в «бізнес», прогнозуватиме стан вашого, а «впала» в «справи сімейні» пояснюватиме і передбачатиме стан справ у сім'ї. І тут вже проявляються взаємозв'язки між подіями: виявляються причинно-наслідкові зв'язки, з'ясовується, як впливає одне на інше - мандала.


        З іншого боку, чарівнику-початківцю не потрібно напам'ять вивчати всі варіанти, йому лише необхідно добре знати символічне значення кожної карти (як у її прямому, так і в перевернутому значенні), і сенс квадратиків (будинків), які він використовує. У міру того, як чарівник вчиться тлумачити комбіновані судження карт (карти часто суперечать одна одній, і потрібна хороша гнучкість мислення, щоб вивести з цієї суперечності щось єдине ціле), синтезувати з окремих елементів карт підсумкову картину світу, процес ворожіння йтиме все легше і легше, процес «спрямовується», як кажуть психологи. І як професійний психіатр з ходу бачить у хаотичному наборі симптомів єдино вірну картину хвороби, так і таролог, «викинувши» розклад, відразу миттєво зможе дати йому докладне пояснення.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок