рус укр
Планета ЕЗОтерики

Карти та книга Таємниці Таро. Подарункова версія. Все в одній коробці.

Відкласти
Порівняти
УКР
Артикул: 307838
Характеристики

Колода щільність картону   —   320 г/м2

Колода Розмір   —   11 х 7 х 3

Коробка Розмір   —   24 х 12 х 4

Колода Мова карт   —   Руський

Колода Мова інструкції   —   Руський

550 грн./шт.
У наявності

Карти та книга Таємниці Таро. Подарункова версія. Все в одній коробці.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

Автор: Melanie Marquis, Scott Murphy
Художник: Scott Murphy
Склад: 78 карток + книга російською мовою Мова Русский
Розмір карт: 7 х 10,4 см
Видавництво: Україна Виготовлені з карткового паперу, двостороннього крейдування з графітовим шаром, лакове покриття

ОПИС

Набір Таємниці Таро. Стародавні ворожіння та передбачення.

Карти Таро Мелані Маркіз – це потужні, універсальні, корисні та прості у використанні інструменти для магічних ритуалів та духовних практик.

Чи використовуєте ви карти для медитації та підвищення духовної свідомості чи застосовуєте Таро для магічних дій, щоб зробити своє життя щасливішим, - все, що вам потрібно, включено до цієї колоди. Карти чудово підходять не тільки для передбачення майбутнього, але й для медитації, духовного розвитку та створення заклинань, щоб усі ваші мрії справдилися.

Таро - це, мабуть, один із найкорисніших і універсальних магічних інструментів. Протягом століть Таро було улюблене духовними шукачами, практикуючими магами та тими, хто вивчає окультизм. Перші колоди карт з алегоричними зображеннями були створені в Північній Італії в 1400-х роках, але виникнення таро датується ще більш раннім часом. Карткова гра, швидше за все, зародилася у мамлюків у Єгипті наприкінці 1300-х років, а потім потрапила до Європи, де перетворилася на те, що зараз відоме як таро. Вона складалася з чотирьох мастей: треф (сучасні жезли), кубків, монет (еквівалент сучасних пентаклів) та мечів. Карти з їхньою алегоричними зображеннями (гральні карти) у цій ранній італійській колоді стали основою для сучасної колоди.

Згодом Таро перетворилося на щось більше, ніж просто карткова гра чи прогноз майбутнього. Це носій таємних знань і духовної мудрості, жива форма мистецтва, що виражає філософію магії і окультизму, що постійно змінюється. Вивчаючи карти Таро, ви отримаєте глибокі знання та багаті ідеї про те, як тлумачити карти та як використовувати Таро для магічних та духовних практик. Вірте у себе Ви нічим не відрізняєтеся від давніх учнів таро. Адже саме завдяки їхнім революційним дослідженням ми маємо сучасну колоду, яку маємо сьогодні. Таро настільки органічно, що підходить кожній людині, яка її використовує.

Навіть у світі Таро існує стільки ж учнів, скільки і майстрів, кожен із яких має свою власну інтерпретацію історії. Будьте відкриті для ідей інших, знайдіть час для вивчення традиційних тлумачень карт у різних джерелах і, перш за все, слідуйте своєму серцю.


ДЕТАЛІ

Традиція: Уейт Молодші аркан: ілюстрації

Масти: жезли, чаші, мечі, пентаклі

Карти двору: Паж, Лицар, Дама, Король

Нумерація: Блазень 0 Сила 8 Правосуддя 11 Категорія: язичництво


Колода щільність картону   —   320 г/м2

Колода Розмір   —   11 х 7 х 3

Коробка Розмір   —   24 х 12 х 4

Колода Мова карт   —   Руський

Колода Мова інструкції   —   Руський

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок