рус укр
Планета ЕЗОтерики

Карти і книга Вікторіанська Таро. Steampunk Tarot

Відкласти
Порівняти
УКР
Артикул: 307121
Характеристики

Колода щільність картону   —   320 г/м2

Колода Розмір   —   12*6,5*3,5

Коробка Розмір   —    24*12*5

Колода Мова карт   —   Руська

Колода Мова інструкції   —   Руська

550 грн./шт.
У наявності

Карти та книга Вікторіанське Таро. Steampunk Tarot.


Таро поєднує в собі технологію та природу.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ


Автор: Barbara Moore, Aly Fell
Художник: Aly Fell
Склад: 78 карток у комплекті з 297 стор. книгою російською мовою
Мова карт: російська
Розмір карт: 6,5 х 12 см
Виробник: Україна
Виготовлені з карткового паперу, двосторонньої крейди з графітовим шаром, лакове покриття.


ОПИС

Вікторіанське Таро (Steampunk Tarot) Колода всередині плівки. Коробка одна на книгу та колоду. Рекомендуємо придбати мішечок для зберігання колоди окремо.
Таро стімпанка засноване на Таро Райдера-Уейта, ілюстроване британською художницею Еллі Фелл і супроводжується книгою, написаною досвідченим дослідником таро Барбарою Мур". Минуле і майбутнє зливаються у світі ревущих двигунів, блискучого металу, капелюхів-циліндрів і суконь з пледами. об'єднуються в ролик фантастичних фільмів, пригод та чаклунства.
Спочатку колода може здатися сухою. Але це лише на перший погляд. Колірна палітра коричневого, чорного та бордового кольорів створює загальну напружену, якщо не сказати містичну.
Більшість сюжету, здається, взято з таємного життя міста в стилі Нуар, а персонажі почуваються трохи недосяжними.
Типовим у цьому відношенні є Туз, чия залізна рука стискає символ своєї масті у звичайній рішучій манері. Непереборно дратує, що він не розуміє, що перебуває під владою машини. Але, можливо, у певному сенсі так воно і є.
Сучасний образ пекла, диявол - це гігантський бездушний робот, що знаходиться глибоко в підземеллі і керує нами, тоді як людина поруч із ним служить йому і фактично є рабом.
Слід зазначити, що ми добровільно виконуємо усі норми. Проте насправді історія не така вже й похмура. Персонажі, хоч би як вони були оформлені, всі живі люди, що живуть вічною історією, в якій вони пізнали суть жіночності та мужності (імператор та імператриця) і приїхали на своїх залізних колісницях, щоб мчати до мети, знайти цілісність, знайти спокій.
 Дівчата зображені на фоні неба та механічних деталей. Однак, як тонко натякають їхні вбрання ХІХ століття, душі у людей ті самі, що й тисячу років тому. Найцікавіше, що персонажі виглядають абсолютно органічно у цій дивній Нуарі.
Вони використовують його як тло для історії, яку хочуть розповісти. Інакше кажучи, вони майже безкоштовні. У них реалістичні особи та природні пози. Мені здається, що я хочу нагадати кожному про його напівзабуту внутрішню свободу, про його волю жити так, як хоче його душа. Одні карти ріжуть очі суворістю, інші заморожують ніжністю. Найнебезпечніше для людини - вбити кохання у своєму серці, перетворити кохання на кров'яний насос і задушити його. Половина людських страждань існуватиме завжди. Але саме про це кричить це колода. Ця колода відповідає на всілякі питання про відносини, фінанси, психологічні проблеми та повсякденне життя.

ДЕТАЛІ

Традиція: Уейт Молодші аркани:
ілюстрації Масті: жезли, чаші, мечі, пентаклі
Карти двору: Паж, Лицар, Дама, Король
Нумерація: Блазень 0 Сила 8 Правосуддя 11

Колода щільність картону   —   320 г/м2

Колода Розмір   —   12*6,5*3,5

Коробка Розмір   —    24*12*5

Колода Мова карт   —   Руська

Колода Мова інструкції   —   Руська

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок