рус укр
Планета ЕЗОтерики

Карти від мадам Ленорман "Вишнево-Лілові сутінки"

Відкласти
Порівняти
УКР
Артикул: 308262
Характеристики

Колода щільність картону   —   320 г/м2

Колода Розмір   —   11 х 7 х 4, 5

Колода Мова карт   —   Символ

Колода Мова інструкції   —   Руський

320 грн./шт.
У наявності

Карти Таро "Лілові та вишневі сутінки".

Колода - компаньйон 36 лілових сутінків +36 карт вишневих сутінків від Ленорман.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

Видавництво оригіналу: Авваллон, LoScarabeo Росія
Виробництво України
Склад: 78 карток + інструкція російською мовою
Художниця таро Береники
Розмір карт: 7 x 11см
Виготовлені з карткового паперу, двосторонньої крейди з графітовим шаром, лакове покриття.

ОПИС

Ця прекрасна колода-компаньйон сповнена неповторної чарівності мадам Ленорман.

Завдяки своїй асоціативній інтерпретації та приємним картинкам, ця колода заслуговує на увагу і варта бути в колекції справжнього таролога.

Небагато про натхнення для створення колоди-компаньйона. У традиційній колоді Ленорманд 36 карт може бути недостатньо для детального вивчення та прояснення всієї проблеми. Багато практикуючих використовують ще одну колоду, не збираючи початкового базового розкладу. Однак вибір інструменту передбачення, що гармонує з розкладом "один на один", пов'язаний з деякими труднощами. З точки зору змісту, зображення в обох колодах не відхиляються від загальноприйнятих норм (є малюнки лисиці, дитинча, ведмедя та хреста відповідно).

 Таким чином, будь-яка з двох колод є справжнім ленорманівським оракулом і за бажанням може використовуватися самостійно. Оскільки сорочки карт ідентичні, для роботи з двома колодами можна використовувати колоду-компаньйон, просто перетасувавши обидві колоди. Карти все одно випадуть, тому вам не доведеться турбуватися про систему. З'являться карти з однаковими назвами, на які слід звернути особливу увагу. Багато карт Оракула "Фіолетові та вишневі сутінки" створені з використанням фрагментів робіт художників сімнадцятого-дев'ятнадцятого століть.

Старовинні картини, ніжні кольори, дрібні деталі та мереживні рамки надають вінтажним оракулам неповторного шарму, на який приємно дивитися і стимулює уяву та інтуїцію. Оригінальний Вінтажний оракул Ленорман від художниці таро Береники складається з 72 карт та двох колод - з інструкціями від компаньйона, мага Л. Кузнєцової-Фетісової, розглянути будь-яке питання та отримати точну відповідь із дивовижною точністю! Це дозволяє. Колоди можна використовувати окремо або разом. З цим дивовижним інструментом ваші здібності та уява розгорнуться на повну силу. Красива колода зі своїм неповторним шармом. Асоціативне тлумачення та чудові картинки полегшують інтерпретацію. Ця колода чудова і заслуговує на те, щоб увійти в колекцію справжнього таролога.

Колода щільність картону   —   320 г/м2

Колода Розмір   —   11 х 7 х 4, 5

Колода Мова карт   —   Символ

Колода Мова інструкції   —   Руський

Рекомендовані товари

У наявності Артикул: 308200
120 грн.
Купити
Купити
Купити
Купити
Купити
У наявності Артикул: 308104
260 грн.
Купити
Немає у наявності Артикул: 30819870
240 грн.
Купити

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок