рус укр
Планета ЕЗОтерики

Карти Таро "Манара" ворожіння для тлумачення любовних відносин

Відкласти
Порівняти
УКР
Артикул: 307999
Характеристики

Колода щільність картону   —   320 г/м2

Колода Розмір   —   12 х 6,5 х 3

Колода Мова карт   —   Руський

Колода Мова інструкції   —   Руський

240 грн./шт.
2-3 Дні

Карти Таро на відносини "Манара", карти для ворожіння, таро розклад для тлумачення любовних відносин

Характеристики карт таро:

Видавництво: Авваллон, LoScarabeo Росія

Виробництво: Україна

Склад: 78 карток + інструкція російською мовою

Розмір карт: 6,6 х 12 см

ОПИС

Еротичне Таро Манари - відносно недавнє творіння італійського художника Міло Манари, але воно вже здобуло репутацію серед досвідчених та початківців таро. Одні вихваляють його, інші критикують за акцент на сексуальності, але ніхто не може залишитися байдужим. Для цього є своя причина.


Голі зображення прийнято називати "явними". Отже, термін "таро манара" має обидва значення. Він сповнений прихованого еротизму та безкомпромісної відвертості. Часом він неповажний. Але ця відвертість – саме те, що нам потрібно, коли ми втрачені у відносинах, коли ми заплуталися в тому, що робити чи як чинити, коли те, що думає інша людина, є найважливішим питанням у світі. Таро Манара виносить на поверхню все психологічне сміття, яке накопичилося в нашій голові: наші ілюзії, помилки, глибокі комплекси та токсичні установки. Потім це сміття втрачає свою владу над нами, оскільки витягується на біле світло. Таро Манара часто використовується для розкладів, пов'язаних із стосунками, любов'ю, почуттями та емоціями. Але це єдина сила цієї колоди. Не думайте, що це просто набір блискучих картинок. Ви будете здивовані та зачаровані її глибиною.

Під час роботи з цією колодою ви повинні довіряти своїй інтуїції. Образи арканів зрозумілі і зрозумілі, і зазвичай навіть новачкам у таро не важко налаштуватися на колоду і зрозуміти її мову. Незважаючи на уявну поверховість і акцент на сексуальності, за тілом та його взаємини можна побачити душу.

Від видавця: Еротичні карти Таро Манари були нещодавно створені італійським художником Міло Манарою та випускаються компанією Los Carabeos з 2000 року. Незважаючи на свій молодий вік, ці карти зарекомендували себе як чудовий інструмент для розуміння тонкощів людського розуму та проблем, що виникають у стосунках. Основна користь колоди карт Таро розкривається не так у прогнозах, як у психологічній та психотерапевтичній роботі з клієнтом. Поширені питання "Що буде з ним?", "Чи одружується він зі мною?", "Коли я нарешті зустріну свого коханого?" призводять до перегляду себе і своєї поведінки, виявлення причин невдач і розуміння того, що потрібно змінити в собі, над чим працювати, щоб знайти себе і відкрити любов. Вони здатні це зробити. Працюючи з колодами важливо спиратися на свою інтуїцію.


ДЕТАЛІ

Традиція: Унікальна

Молодші аркани: ілюстрації

Масти: жезли, чаші, мечі, пентаклі

Карти двору: Паж, Лицар, Дама, Король

Нумерація: Блазень 0 Сила 8 Правосуддя 11

Категорія: еротична; комікс

Колода щільність картону   —   320 г/м2

Колода Розмір   —   12 х 6,5 х 3

Колода Мова карт   —   Руський

Колода Мова інструкції   —   Руський

Рекомендовані товари

Купити
Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок