рус укр
Планета ЕЗОтерики

Оракули Дорин Верче и Ленорман

Купити
Купити
Купити
У наявності Артикул: 308200
120 грн.
Купити
У наявності Артикул: 308104
260 грн.
Купити
У наявності Артикул: 308101
260 грн.
Купити
У наявності Артикул: 305371
370 грн.
Купити
Купити
Купити
У наявності Артикул: 308133
260 грн.
Купити

Оракули

Що таке оракул?
Оракул

– це ще один спосіб спілкуватися з тонким світом у вигляді підказок.

Оракул

– це вид карт, які випадають із системи таро. Часто це карти на яких одразу нанесені відповіді, для запитання яке задано. Вам не потрібно вивчати складну науку тарологію, достатньо поставити питання оракулу і відразу отримати відповідь. Саме тому поширеними оракулами є містичні істоти, боги або навіть символу. Наприклад, Містичне послання Ангелів або Послання Фей або Послання Закоханих.

Всі перелічені оракули відносяться до колекції Дорін Верче (Вірче), але раніше перший оракул створили цигани. Саме циганські карти з усіма знайомими нам Королями, Вальтами, Тузами першооснова ворожіння в системі оракулів. За цією ж системою знаменита Мадам Ленорман створила свій оракул, де поверх циганських карток накладені картинки для зручності трактування. Ленорман наново відкрила світу систему оракульних тлумачень та пророцтв. Ленорман звела звичайну циганську колоду рівня Таро. Так, що більшість колод мадам Ленорман відносяться до розділу оракулів.

Якщо ви хочете отримувати миттєві відповіді на свої запитання, купіть оракул.

Якщо ви хочете розібратися в суті та системах Ленорман – колода Ленорман.

Але й те, й інше буде оракул, а не таро. Таро вимагає більш глибокого вивчення та впровадження, оракул ж проста і водночас чітка відповідь на поставлене питання.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок