рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник обсидіан куля з металом на ланцюжку для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь. екстросенсорики.

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 9252/1
Характеристики

Вес   —   20 г

диаметр   —   1.5

длина   —   7

150 грн.
Немає у наявності

Маятник обсидіан куля з металом на ланцюжку для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь. екстросенсорики.

Маятник – це інструмент біолокації у формі прямовису. Маятником може бути будь-який перфорований камінь, кільце чи болт.

Маятники, створені як інструмент біолокації, відрізняються тим, що вони ідеально збалансовані, реагують на команди швидше і гарантовано при цьому мають найменшу похибку у відповідях на запитання.

Маятники - це один із стародавніх способів спілкування людини зі своєю підсвідомістю.

По суті, магічний, екстрасенсорний маятник – це провідник від несвідомого до матеріального світу. Ви задаєте питання, але відповідь відома вашому внутрішньому Я, тому що відповідь на нього є в загальному банку знань, але ви як людина ще її не отримали. Маятник дозволяє вивести відповідь на рівень матеріального підтвердження своїм коливанням та дати вам пряме підтвердження у вигляді відповіді «ТАК» або «НІ».

Маятники з каменю особливо корисні, тому що природа самого каменю допомагає та посилює здібності як оператора, так і маятника.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАЯТНИКА

Маятник круглий із металевими деталями на ланцюжку, маятник натуральний камінь. 1,5 см діаметр зверху металевий ковпачок зі скобою та ланцюжком. знизу металевий конус маятник із натурального каменю круглі на ланцюжку.

ОПИС

Магічні властивості обсидіана допоможуть тим, хто підозрює, що їх приворожили, наврочили або навели псування. Негативна енергія відбиватиметься від вулканічного скла, як від дзеркала. Обсидіан допоможе в медитації, ¦вулканічне скло допоможе ефективніше очистити розум від зайвих думок та емоцій. Ясновидці зауважать, що стали бачити майбутнє чіткіше, докладніше. Тим, хто цікавиться шаманізм, буде легше налагодити контакт із духами стихій. Обсидіан допомагає своєму власнику швидко зосередитись, сконцентруватися на певному завданні, загострити думки, прояснити свідомість. Енергетика обсидіана видно неозброєним оком – мінерал надзвичайно сильний, що несе у собі потужність вулкана. Людина, яка має обсідіановий талісман, має додаткове джерело енергії. Одна з головних магічних властивостей обсидіана – захист свого власника від негативу, який є у ньому самому.

Як працювати з маятником (поради новачкам):

1. шукайте точку контакту з інструментом;

2. використовуйте покійний стан маятника як точку відліку;

3. використовуйте маятник як точку відліку для відповіді.

Наприклад, обертання за годинниковою стрілкою або вправо-ліворуч - ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед/назад - НІ. Пам'ятайте, що ви вибираєте настройки, а не інструмент.

Перше запитання: чи хочете ви, щоб саме цей маятник працював із вами, якщо НІ, повторіть питання за кілька хвилин, годину чи день. Якщо відповідь "НІ", постарайтеся з'ясувати, чому. Можливо, обладнання ще не готове, можливо, поле біолокації закрите, а можливо, ви не готові працювати з таким обладнанням.

Якщо відповідь "ТАК", починайте працювати. Почніть із простих питань, на які ви точно знаєте відповідь. Наприклад, чи йде дощ? Мене звуть... (ім'я)?

Маятник має дати вам правильну відповідь. Як тільки інструмент налаштований, він надаватиме постійну допомогу у виборі правильного рішення.

 

Вес   —   20 г

диаметр   —   1.5

длина   —   7

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок