рус укр
Планета ЕЗОтерики

Браслет із гірського кришталю

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 12481/1
Характеристики

Вес   —   10

длина   —   170

Материал   —   Гірский хришталь

Пол   —   Жиночій

Размер браслета (см)   —   17


250 грн.
У наявності

Браслет із натурального гірського кришталю

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

Бусини з гірського хрусталю мають нерівну поверхню. Між бусинами розташовані металеві вставки. Необроблений скол рожевого кварцу є головним акцентом браслета. Браслет виконаний на розтяжній гумці та легко надягається на руку. Браслет складається з 13 бусин та однієї головної вставки.


ОПИС

Гірський хрусталь має властивість передбачати майбутнє, тому з нього до цього часу створюють кулі та напівсфери, щоб отримати пророцтво. Маги можуть узирати в хрусталевій кулі те, що доступне лише їм, підсвічуючи її свічками.

Але аксесуар з гірського хрусталю моГірський хрусталь має властивість передбачати майбутнє, тому з нього до цього часу створюють кулі та напівсфери, щоб отримати пророцтво. Маги можуть узирати в хрусталевій кулі те, що доступне лише їм, підсвічуючи її свічками. Але аксесуар з гірського хрусталю може бути корисним і звичайним людям. Наприклад, якщо людина стикається з бізнес-невдачами та часто стає жертвою обману з боку партнерів, носіння кристала сферичної форми з гірського хрусталю допоможе йому не піддаватися на хитрощі обманників. Крім того, молодятам також не завадить носити гірський хрусталь для збереження чистоти та довіри в стосунках, але слід пам'ятати, що це може знизити страсть та запал в сексі. Енергетика гірського хрусталю м'яко впливає на власників та допомагає їм виявляти обман та зберігати чистоту думок.же бути корисним і звичайним людям. Наприклад, якщо людина стикається з бізнес-невдачами та часто стає жертвою обману з боку партнерів, носіння кристала сферичної форми з гірського хрусталю допоможе йому не піддаватися на хитрощі обманників.

Крім того, молодятам також не завадить носити гірський хрусталь для збереження чистоти та довіри в стосунках, але слід пам'ятати, що це може знизити страсть та запал в сексі.

Енергетика гірського хрусталю м'яко впливає на власників та допомагає їм виявляти обман та зберігати чистоту думок.

Вес   —   10

длина   —   170

Материал   —   Гірский хришталь

Пол   —   Жиночій

Размер браслета (см)   —   17

Тип   —   На руку

Тип браслета   —   мякій

Толщина   —   0.8

Цвет и оттенок   —   Білий

Умови продажу та обміну   —   Ми працюємо лише за передоплатою!Ми фіскалізуємо весь товар – чек вкладаємо у відправлення!Ми чесно сплачуємо податки та приймаємо оплату лише на картку ФОП або реквізити розрахункового рахунку.У нас є офіційне повернення!Ви можете повернути товар та отримати всю суму покупки назад згідно з правилами торгівлі!Давайте працювати чесно і щодо себе, і щодо держави!Оплата готівкою можлива лише безпосередньо в магазині за адресою Київ, Хрещатик 46 а

Рекомендовані товари

У наявності Артикул: 12481/1
200 грн.
Купити

Купити
У наявності Артикул: 12481/4
140 грн.
Купити

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок