рус укр
Планета ЕЗОтерики

Браслет із рожевого агату з аметистом

Відкласти
Порівняти
Артикул: 12481/3
Характеристики

Вес   —   10

длина   —   180

Материал   —   Алюминий

Покрытие   —   Родий

Пол   —   Женский


250 грн.
У наявності

ОПИС БРАСЛЕТУ:

Цей браслет зроблений з бусин агата діаметром 8 мм, складається з 12-13 рівних бусин та металевих вставок між ними. Він має неполірований аметист діаметром 2 см як центральний камінь. Браслет виконаний на стрейч-лесці, що забезпечує його легке розтягування на будь-яку руку.

Опис каменю:

Рожевий агат - чудовий вибір для тих, хто шукає удачу в житті, включаючи гравців в азартні ігри. Проте, слід пам'ятати про розумну міру і не переоцінювати силу каменю, щоб уникнути неприємностей.

Камінь агат не тільки має містичні властивості, але також є лікувальним мінералом, який може допомогти при багатьох захворюваннях. Він корисно впливає на всі чакри людини. Літотерапевти радять використовувати агат для поліпшення зору, нормалізації роботи шлунково-кишкової системи, а також для полегшення кашлю, астми та інших захворювань дихальних шляхів. Браслети з агата можуть допомогти при захворюваннях суглобів, а сережки - при головному та зубному болі. Завдяки високій твердості, агат також широко використовується для виготовлення підошв, які зміцнюють лікувальну дію трав і інших речовин.

Вес   —   10

длина   —   180

Материал   —   Алюминий

Покрытие   —   Родий

Пол   —   Женский

Размер браслета (см)   —   16

Состояние   —   Новое

Стиль исполнения   —   Индийский

Тип   —   На руку

Тип браслета   —   Жесткий, Незамкнутое кольцо

Толщина   —   0.3

Цвет и оттенок   —   Бронзовый

Ширина   —   7

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок