рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник камінь яшма далматин з металом для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь, екстрасенсорики

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 9231
Характеристики

Вес   —   12

размер см   —   2,5 х 1

100 грн.
У наявності

Маятник камінь яшма далматин з металом для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь, екстрасенсорики

Маятник це інструмент біолокації у вигляді схилу.

Маятником може будь-який предмет – камінь із дірочкою, кільце, болтик.

Професійний маятник відрізняється тим, що він правильно збалансований, чітко реагує на команди і дає набагато меншу похибку в питаннях.

Маятники - це стародавній інструмент спілкування зі своєю підсвідомістю. Магічний маятник у процесі роботи та накопичення досвіду, відіграє роль свого роду провідника, що дозволяє перевести інформацію з області неусвідомленого (підсвідомого) до області усвідомленого (свідомого).

Маятник – інструмент біолокації, який використовують для відповіді на питання та для зв'язку зі своєю підсвідомістю. Кам'яні маятники відрізняються особливою силою, оскільки сама природа каменю є помічником, що посилює як маятник, а й здібності оператора.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАЯТНИКА

Маятник натуральний камінь. 2,5 см. довжина 1 см діаметр шестигранний скоба для нитки. Камінь - Яшма плямиста

ОПИС

Яшма живить людину позитивною енергією, сприяє розвитку дару передбачення. Яшма вважається відмінним талісманом і забезпечує захист свого власника від поганих та заздрісних людей. Яшма надає мужності, сміливості та сили духу. Завдяки мінералу вдасться налагодити стосунки на роботі, притягнути до себе удачу та багатство. Ясність думок, емоційна та розумова рівновага – ось девіз далматинової яшми. Вона допоможе покращити логіку та інтуїцію, виступить помічником при прийнятті найбільш раціонального рішення. Ще вона буде чудовим помічником у переговорах, адже невипадкова ж здатність каменю до налагодження порозуміння. Далматинова яшма людям відкриває творчі здібності. Крім своїх головних якостей, завдяки своїй великій енергетичній наповненості камінь підійде людям для розвитку інтуїції та дарує дар передбачення, сприятиме виникненню нових ідей та виступить гарним стимулятором уяви.

Як працювати з маятником (поради новачкам):

1. Знайти контакт з інструментом.
2. Поставити критерії відповідей. Наприклад обертання за годинниковою стрілкою або право-вліво - це ТАК, обертання проти годинникової стрілки вперед або назад - це НЕМАЄ. Пам'ятайте, що саме ви обираєте параметри налаштування, а не інструмент.
3. Поставити перше питання, чи хоче саме цей маятник працювати з вами? Якщо НІ, повторити питання через кілька хвилин, годину, день. Якщо відповідь НІ повторюється, тоді дізнатися причину. Можливо інструмент ще не готовий, можливо вам закрита область біолокації, можливо ви не готові для роботи з таким інструментом.
4. Якщо відповідь ТАК, тоді починати працювати. Починати слід з простих питань, відповідь на які ви самі знаєте точно. Наприклад: чи йде дощ? мене звати...(ім'я)? Мятник повинен дати правильні відповіді. Коли настроювання інструмента здійснена він стане незмінним помічником у виборі правильного рішення. 

Вес   —   12

размер см   —   2,5 х 1

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок