рус укр
Планета ЕЗОтерики

Руни з натурального каменю сердолік, рунічний набір скандинавських рун для езотеричного ворожіння

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 321105
Характеристики

Вес   —   500 г

диаметр   —   15 см

Розмiр   —   1 см *25 шт

Важливо   —   ЕКСКЛЮЗИВ

1 000 грн./Комплект
У наявності

Руни з натурального каменю сердолік, рунічний набір скандинавських рун старшого футарку 25 шт, для езотеричного ворожіння та передбачень.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

Комплект 25 шт із шкіряним мішечком.

Скандинавські Руни старший футарк.

Розмір руни видно на фото в порівнянні з монетою.

Орієнтовний розмір від 1 до 2 см.

Вага набору 250 гр-300 гр.

Набір упаковано до мішечок з натуральної шкіри.

ОПИС РУНИ

Сердолік Один із наймагічніших каменів він сам по собі відкриває здібності приховані в людині. Вміє захищати та вселяти впевненість. Врунах виявляє себе як помічник у тлумаченні і сам допомагає власнику в прогнозі. СЕРДОЛИК Вважається каменем серця і каменем любові. Руни з сердоліку ідеально працюють з питаннями пов'язаними з любовними взаємини. Так само камінь ідеально працюватиме у операторів із сильним вогнем у гороскопі - ви точно порозумієтеся з такими рунами.

ТОРБИНКА

Мішечок з натуральної шкіри, зшитий без ниток, що важливо для рун. Руни, амулети та талісмани мають властивість накопичувати втому та негатив у процесі роботи. Майстру доводиться користуватися методами очищення -сіль, обкурювання чи іншим. Мішечок, який ми пропонуємо допомагає знімати енергетику з робочих інструментів, таким чином очищення можна проводити значно рідше. Мішечок самоочищає руни. Дно біля мішечка кругле або овальне в ньому за допомогою професійного діркола роблять дірки (люверси) і все прошивається вручну шкіряним шнурком. ОПИС РУН Скандинавські руни – це письмові знаки, які широко використовувалися предками сучасних датчан, норвежців, шведів, голландців, німців із першого по дванадцяте століття нашої ери. Вони вважали, що кожна руна – це природний символ, і вона має сакральний сенс, що може вберегти від нещастя, допомогти знайти життєвий шлях, подолати труднощі або досягти успіху. З цієї причини руни використовувалися як обереги. ПЕРШОПОЧАТКОВІ СКАНДИНАВСЬКІ МАГІЧНІ РУНИ різалися якраз на гальковому камені, це було надійно, довговічно. Пізніше для різання рун використовували дерево відзначене вогнем (блискавкою) ще пізніше залізо, але камінь залишався завжди пріоритетним. Також використовували кістки тварин для нарізання рун. До рун можна звертатися з будь-яким питанням. Ви можете дізнатися, що є цікавою для вас ситуація, або попросити поради у Вищих сил, як вам вчинити. Намагайтеся розслабитися і повністю зосередитися на своєму питанні.

ДЕТАЛІ

Руни ріжуться в ручну, тому якість різу не зовсім, але при цьому в кожній руні закладена душа майстра і це тільки піднімає рівень роботи з цим інструментом. Ідеальний різ можливий лише при промисловому виготовленні, що позбавляє руни душі.

Вес   —   500 г

диаметр   —   15 см

Розмiр   —   1 см *25 шт

Важливо   —   ЕКСКЛЮЗИВ

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок