рус укр
Планета ЕЗОтерики

Носоріг керамічний синій

Відкласти
Порівняти
Артикул: 54712
Характеристики

Матерiал   —   Кераміка

Розмiр   —   3 х 6 х 2

220 грн.
У наявності

Синій носоріг з кераміки символ захисту від неприємностей, пліток і поганих людей.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

висота 3 см
довжина 6 см
ширина 2 см.


ОПИС

Згідно з вченням Фен-шуй, синій захисник від поганої енергії та створює позитивні вібрації у вашому будинку.
Щороку Прогноз Зірки, що летить, розраховує, куди прийде Зірка Грабіжників (7), і саме там слід розмістити синю тварину.
Це означає, що будинок уникатиме ворогів, а також буде захищений від пограбування та людей, які не хочуть уникнути подібної долі. Синій носоріг також є оберегом, захищаючи вас від усіх змов, хитрощів ворогів і суперників, тих, хто вам заздрить, тих, хто вас зраджує і т.д. Він наколює на ріг усі неприємності та відсікає їх.
Вважається, що добре мати кілька синіх носорогів. Також добре тримати носорога для охорони дверей, тому що він "стежить за всіма, хто входить до будинку і захищає свого господаря від неприємностей".
Сині тварини допомагають людям у досягненні кар'єри та цілей, надають їм впевненості, рішучості, наполегливості та працездатності.
Амулет у вигляді носорога, який часто можна побачити на автомобілях, у таких випадках захищає від аварій та складних ситуацій на дорозі.
Фігурку носорога можна поставити в будь-якому місці в будинку як захисник. Однак у навчанні фен-шуй є місця, де фігурка носорога, якщо її правильно розмістити, виконуватиме ваші бажання.
Розміщення носорога у вітальні захистить будинок від людей з поганими думками, а два носороги забезпечать подвійний захист від негативу. Носорогу найкраще стояти обличчям до дверей. Розміщення цієї фігурки на робочому місці допоможе створити хорошу атмосферу, захищаючи вас від заздрості, чуток та інтриг. Носоріг на робочому місці також допоможе вам впоратися з невпевненістю та сором'язливістю та сприятиме просуванню кар'єрними сходами.
Помістивши такий амулет у своєму будинку, ви виглядатимете дуже благородно і солідно. Це пов'язано з тим, що з цим амулетом ви оживите всі свої плани і не боятиметеся рухатися до своїх цілей.
Носоріг завжди підтримуватиме і захищатиме вас.

Матерiал   —   Кераміка

Розмiр   —   3 х 6 х 2

Рекомендовані товари

У наявності Артикул: 2521
260 грн.
Купити

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок