рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник металевий алюмінієвий барильце з нарізкою для біолокації, екстросенсорики, ворожіння, передбачення

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 9212
Характеристики

Вес   —   12

размер см   —   3 х 0,8

70 грн.
У наявності

Маятник металевий алюмінієвий барильце з нарізкою для біолокації, екстросенсорики, ворожіння, передбачення

Маятник – це інструмент біолокації у формі прямовису. Маятником може бути будь-який перфорований камінь, кільце чи болт.

Маятники, створені як інструмент біолокації, відрізняються тим, що вони ідеально збалансовані, реагують на команди швидше і гарантовано при цьому мають найменшу похибку у відповідях на запитання.

Маятники - це один із стародавніх способів спілкування людини зі своєю підсвідомістю.

По суті, магічний, екстрасенсорний маятник – це провідник від несвідомого до матеріального світу. Ви задаєте питання, але відповідь відома вашому внутрішньому Я, тому що відповідь на нього є в загальному банку знань, але ви як людина ще її не отримали. Маятник дозволяє вивести відповідь на рівень матеріального підтвердження своїм коливанням та дати вам пряме підтвердження у вигляді відповіді «ТАК» або «НІ».

Маятники з каменю особливо корисні, тому що природа самого каменю допомагає та посилює здібності як оператора, так і маятника.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАЯТНИКА

Довжина 3 см Діаметр 0,8 см Маятник збалансований.

Маятник складається з двох частин основного корпусу та верхньої закрутки.

Двометальний - Латунь та алюміній.

Якщо корпус з латуні то верхня частина з алюмінію або навпаки, таким чином урівнюється енергетична втома металу і вирівнюється потанцеал. Нитка простягається через отвір у верхній закрутці, тим самим досягається ідеальний баланс.

ОПИС

Маятник металевий. Жовтий метал – це латунь, білий метал – це дюраль. Маятники металеві з головкою, що відкручується, в яку простягається нитка, таким чином маятник більш збалансований. Нитку можна використовувати будь-яку та її довжина залежить від розміру вашої фізіологічної довжини (від зап'ястя до ліктя). Маятник збалансований. Маятник складається з двох частин основного корпусу та верхньої закрутки. Двометальний - Латунь і дюраль. Якщо корпус з латуні то верхня частина з алюмінію або навпаки, таким чином урівнюється енергетична втома металу і вирівнюється потенціал. Нитка простягається через отвір у верхній закрутці, тим самим досягається ідеальний баланс.

Як працювати з маятником (поради новачкам):

1. шукайте точку контакту з інструментом;
2. використовуйте покійний стан маятника як точку відліку;
3. використовуйте маятник як точку відліку для відповіді.
Наприклад, обертання за годинниковою стрілкою або вправо-ліворуч - ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед/назад - НІ. Пам'ятайте, що ви вибираєте настройки, а не інструмент.
Перше запитання: чи хочете ви, щоб саме цей маятник працював із вами, якщо НІ, повторіть питання за кілька хвилин, годину чи день. Якщо відповідь "НІ", постарайтеся з'ясувати, чому. Можливо, обладнання ще не готове, можливо, поле біолокації закрите, а можливо, ви не готові працювати з таким обладнанням.
Якщо відповідь "ТАК", починайте працювати. Почніть із простих питань, на які ви точно знаєте відповідь. Наприклад, чи йде дощ? Мене звуть... (ім'я)?
Маятник має дати вам правильну відповідь. Як тільки інструмент налаштований, він надаватиме постійну допомогу у виборі правильного рішення.

Вес   —   12

размер см   —   3 х 0,8

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок