рус укр
Планета ЕЗОтерики

Фігурки з полімерів під бронзу 8 безсмертних під деревом

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 2255
Характеристики

Высота   —   15

Глубина   —   10

Тематика изделия   —   Религия, божества, мифические существа

Цвет   —   Золотистый

Ширина   —   5


400 грн.
Немає у наявності

Вісім безсмертних – символ удачі, щастя, багатства

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

висота15
ширина 5*
довжина 10

ОПИС

Існує також теорія, що "Вісім безсмертних" приносять особливий успіх у наш час.
Вісім безсмертних дуже любили в Китаї. Вони жили у різних провінціях цієї великої країни. Всі вони були по-своєму різними, можливо, тому історії про них звучать найчастіше і передаються з покоління до покоління.
Кожен із восьми Безсмертних представляє один із станів людського існування: чоловік, жінка, старий, молодий, бідний, багатий, знатний чи ніхто.
Кожен із них став безсмертним за різних обставин, але легенда свідчить, що вони стали безсмертними, випивши нектар і з'ївши персик безсмертя. Це не так важливо. Важливо те, що вони могли творити чудеса та допомагати всім членам сім'ї буквально у всьому. Після того, як кожен з них стає безсмертним, вони вже можуть "зустрічатися" разом у будь-який час, і про їхню спільну діяльність ходять легенди.

Встановлюючи статуетку вісім безсмертних - це перекрити неприємності з усіх восьми напрямків одруженого успіху: кар'єра, любов, гроші, здоров'я, помічники, творчість, досягнення.

Высота   —   15

Глубина   —   10

Тематика изделия   —   Религия, божества, мифические существа

Цвет   —   Золотистый

Ширина   —   5

Умови продажу та обміну   —   Ми працюємо лише за передоплатою!Ми фіскалізуємо весь товар – чек вкладаємо у відправлення!Ми чесно сплачуємо податки та приймаємо оплату лише на картку ФОП або реквізити розрахункового рахунку.У нас є офіційне повернення!Ви можете повернути товар та отримати всю суму покупки назад згідно з правилами торгівлі!Давайте працювати чесно і щодо себе, і щодо держави!Оплата готівкою можлива лише безпосередньо в магазині за адресою Київ, Хрещатик 46 а

Рекомендовані товари

У наявності Артикул: 2228
200 грн.
Купити
Купити
У наявності Артикул: 12992
360 грн.
Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок