рус укр
Планета ЕЗОтерики

Черепаха-дракон з натурального каменю.

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 237
Характеристики

Вес изделия   —   200

Высота   —   7

Глубина   —   10

Материал   —   Натуральный камень

Ширина   —   5

370 грн.
У наявності

Статуетка з нефриту Черепахадракон або Дракончереха

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

висота      7 см
довжина 10 см
ширина   5 см

ОПИС

У фен-шуй вважається, що черепаха-дракон приносить різноманітний успіх і створює успіх у житті. Черепаха символізує довголіття, стабільність та постійне зростання.
Дракон символізує небесний захист, сміливість та рішучість, а також успіх у всіх починаннях. Тому поєднання цих чудових тварин дає велику впевненість та неймовірну удачу. ви можете купити Черепаху Дракона як символ удачі у золотих злитках чи монетах. Фен-шуй черепаха-дракон має бути розміщена у вашому офісі чи домашньому кабінеті. Черепаху-дракона можна розмістити у східному секторі будинку, секторі сім'ї.
Сім'я – це наш найбільший скарб.
Ця фігурка виготовлена ​​з нефриту, натурального каменю.
Черепаха-дракон або черепаха-дракон – вважається, що голова взята у дракона, тіло – у черепахи, амбіції – у дракона, а мудрість – у черепахи.
Вважається, що вона втілює в собі хоробрість дракона та захист черепахи. Вважається, що цей міфічний звір є трансформацією черепахи в дракона, а не навпаки, символізуючи сприятливі майбутні зміни в бізнесі та кар'єрі.
З давніх часів нефрит вважався панацеєю від усіх хвороб та нещасть. Намиста та браслети з цього мінералу нормалізують сон, запобігають безсонню та нічним кошмарам. Нефрит - один із найпопулярніших мінералів, що використовуються в релігії та чаклунстві. З давніх часів вважається, що нефрит має п'ять основних переваг. Цей камінь уособлює любов, небо та землю, мудрість та вічність. Нефрит також був каменем розуму, добра та чесноти. Конфуцій, великий святий, вважав його за символ людяності.

Вважається, що він приносить успіх у справах.

Вес изделия   —   200

Высота   —   7

Глубина   —   10

Материал   —   Натуральный камень

Ширина   —   5

Рекомендовані товари

Немає у наявності Артикул: 2218
900 грн.
Купити
У наявності Артикул: 2228
200 грн.
Купити
Купити

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок