рус укр
Планета ЕЗОтерики

Браслет на руку з бірюзи

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 12481
Характеристики

Вес   —   10

длина   —   170

Материал   —   Бірюза

Пол   —   Жиночій

Размер браслета (см)   —   16


300 грн.
У наявності

Браслет кам'яний із кульок бірюзи

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

Опис браслета: Браслет складається з нерівних бусин аметисту діаметром від 10 мм до 12 мм, між якими розташовані вставки з аметистових зубів. Браслет виконаний на стрейч-лесці, тому легко розтягується і підходить для більшості розмірів руки. Кількість бусин і вставок дорівнює 10 і 11 відповідно.

Опис аметисту: Аметист - це камінь, який має божественну природу та є зв'язком між людиною та вищими силами. Цей камінь особливо пов'язаний з коронною чакрою і здатен відкрити третє око, допомагаючи людині спілкуватися з містичними силами. Аметист також відомий своїми магічними властивостями, включаючи здатність допомогти у досягненні успіху в бізнесі, спорті та коханні. Крім того, аметист вважається захисним каменем, який допомагає знизити бажання вживати алкоголь та полегшує симптоми похмілля.

Вес   —   10

длина   —   170

Материал   —   Бірюза

Пол   —   Жиночій

Размер браслета (см)   —   16

Тип   —   На руку

Тип браслета   —   Мякий

Толщина   —   0.8

Цвет и оттенок   —   Бірюзовий

Умови продажу та обміну   —   Ми працюємо лише за передоплатою!Ми фіскалізуємо весь товар – чек вкладаємо у відправлення!Ми чесно сплачуємо податки та приймаємо оплату лише на картку ФОП або реквізити розрахункового рахунку.У нас є офіційне повернення!Ви можете повернути товар та отримати всю суму покупки назад згідно з правилами торгівлі!Давайте працювати чесно і щодо себе, і щодо держави!Оплата готівкою можлива лише безпосередньо в магазині за адресою Київ, Хрещатик 46 а

Рекомендовані товари

Купити
У наявності Артикул: 12411
120 грн.
Купити
У наявності Артикул: 1908
160 грн.
Купити

Переглянуті товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок