рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник камінь апатит для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь, екстрасенсорики

Відкласти
Порівняти
Артикул: 9240
Характеристики

размер см   —   2 х 1

120 грн.
У наявності

Маятник камінь апатит для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь, екстрасенсорики

Маятник – це інструмент біолокації у формі прямовису. Маятником може бути будь-який перфорований камінь, кільце чи болт.

Маятники, створені як інструмент біолокації, відрізняються тим, що вони ідеально збалансовані, реагують на команди швидше і гарантовано при цьому мають найменшу похибку у відповідях на запитання.

Маятники - це один із стародавніх способів спілкування людини зі своєю підсвідомістю.

По суті, магічний, екстрасенсорний маятник – це провідник від несвідомого до матеріального світу. Ви задаєте питання, але відповідь відома вашому внутрішньому Я, тому що відповідь на нього є в загальному банку знань, але ви як людина ще її не отримали. Маятник дозволяє вивести відповідь на рівень матеріального підтвердження своїм коливанням та дати вам пряме підтвердження у вигляді відповіді «ТАК» або «НІ».

Маятники з каменю особливо корисні, тому що природа самого каменю допомагає та посилює здібності як оператора, так і маятника.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАЯТНИКА

Маятник натуральний камінь 2 див. довжина 1 см діаметр шестигранний зверху скоба для нитки.

ОПИС

Апатит – це камінь, який зберігає вірність та відданість своєму господарю. Він намагається оберігати його від труднощів, повідомляє про можливу небезпечну ситуацію. «Спілкується» апатит із власником по-різному. Здебільшого викликає пророчі сни. Якщо людині взагалі загрожує серйозна небезпека, у цьому апатит поводиться як ніякий інший камінь, стверджують езотерики. Від виробу з каменем може початися печіння, людина захоче його зняти, але саме так, вважають маги, проявляється енергія апатиту, який намагається захистити власника. Камінь максимально убезпечить його від проблем або зведе втрату від них на мінімум. Оскільки апатит має світлу енергетику, послідовники чорної магії його не злюбили.

Як працювати з маятником (поради новачкам):

1. шукайте точку контакту з інструментом;
2. використовуйте покійний стан маятника як точку відліку;
3. використовуйте маятник як точку відліку для відповіді.
Наприклад, обертання за годинниковою стрілкою або вправо-ліворуч - ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед/назад - НІ. Пам'ятайте, що ви вибираєте настройки, а не інструмент.
Перше запитання: чи хочете ви, щоб саме цей маятник працював із вами, якщо НІ, повторіть питання за кілька хвилин, годину чи день. Якщо відповідь "НІ", постарайтеся з'ясувати, чому. Можливо, обладнання ще не готове, можливо, поле біолокації закрите, а можливо, ви не готові працювати з таким обладнанням.
Якщо відповідь "ТАК", починайте працювати. Почніть із простих питань, на які ви точно знаєте відповідь. Наприклад, чи йде дощ? Мене звуть... (ім'я)?
Маятник має дати вам правильну відповідь. Як тільки інструмент налаштований, він надаватиме постійну допомогу у виборі правильного рішення.

размер см   —   2 х 1

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок