рус укр
Планета ЕЗОтерики

Свічка тонка 100% воскова блакитна кольору для ритуалів

100% віск
Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 44221
--- Виберіть ---
25 шт (-2 грн.)
200 шт (-5 грн.)
100 шт (-4 грн.)
50 шт (-3 грн.)
Характеристики

Вес свечи   —   10

Вид свечи   —   Церковная/ритуальная

Время горения   —   1

Высота свечи   —   210

Количество свечей в наборе   —   1


12 грн./шт.
У наявності

Свічка блакитна з бджолиного воску для ритуалів для опрацювання образ і чакри Вишудхи, свічки ручної роботи

Воскова Свічка виготовлена з підфарбованого натуральним барвником воску.

Блакитні воскові свічки Виготовляється тільки в дні повітря. Воскові Свічки блакитного кольору для очищення чакри Видшутха і в ритуалах, пов'язаних з образами.

Образи накопичуються у горловій області.

Образи не дозволяють людині рости та розвивається. Опрацювання образ зніме величезну кількість проблем, які тягнуть людину назад і дають прогресу. Так само паралельно гармонізує чакру Вішудху, яка відповідає за вербальне спілкування, свободу вибору та наше вміння говорити. Застосування запалити свічку та проговорити на неї образи. Образи згорять у полум'ї свічки одночасно гармонізуючи ділянку чакри Вішудхи.

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

100% віск без добавок свічка лита ручної роботи
висота 21 см.
діаметр 0,5 см
час горіння до 1 години
100% бджолиний віск.

Ні китайських восків, ні замінників, ні штучних восків. Жодних добавок крім натуральних барвників Кольори можуть відрізнятись від партії до партії. Все залежить від кольору воску, він може бути від коричневого до яскраво-жовтого, що і дає різницю забарвлення. Ми продаємо справжні воскові свічки не промисловим способом, без добавок і гарантуємо дієвість. Горіння свічки здавна служило стимулом для внутрішньої концентрації, а полум'я сполучною ланкою між думками людини і тонким світом. Важливим моментом у використанні свічок в ритуалі є внутрішня тиша і зосередженість. Концентрація на полум'я - це ідеальна медитація для досягнення поставлених цілей.

Вартість воскової свічки не може бути низькою. Натуральний віск у 10-15 разів дорожчий за штучні аналоги. Якщо використовувати тільки натуральний віск, то на одну свічку йде від 10 до 15 г воску, додатково вартість натурального ґноту (крученого) та робота. Собівартість такого виробу починається від 3 грн., відповідно якісний товар ви можете купити не менш як за 6.00 для великого гурту. Свічки, що коштують 4-5 грн. уроздріб не можуть апріорі бути з повністю натурального, якісного матеріалу. Вирішувати звичайно кожному покупцеві, що для нього важливіша якість або ціна.

Наші свічки виготовляються в ручному режимі, а не конвеєрне виробництво. Наше виробництво выливное з дотриманням всіх необхідних для ритуальних свічок вимог: місячне час, натуральні барвники, підготовлений та досвідчений майстер.

Саме це запорука вашої успішної роботи в свічковий магії.

Вес свечи   —   10

Вид свечи   —   Церковная/ритуальная

Время горения   —   1

Высота свечи   —   210

Количество свечей в наборе   —   1

диаметр   —   5

Цвет   —   Блакитний

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок