рус укр
Планета ЕЗОтерики

Свічка тонка ручної роботи оранжевого кольору з натурального бджолиного воску, свічки кольорові тонкі для ритуалів

100% віск
Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 4426
--- Виберіть ---
25 шт (-2 грн.)
200 шт (-5 грн.)
100 шт (-4 грн.)
50 шт (-3 грн.)
Характеристики

Аромат   —   Нет

Вес свечи   —   10

Вид свечи   —   Церковная/ритуальная

Высота свечи   —   210

диаметр   —   5


12 грн./шт.
У наявності

Свічка тонка ручної роботи оранжевого кольору з натурального бджолиного воску, свічки кольорові тонкі для ритуалів очищення

Воскова Свічка виготовлена з підфарбованого натуральним барвником воску. Помаранчеві воскові свічки Виготовляється тільки на місяць, що росте.

Воскові помаранчевого кольору для активації творчих здібностей та сексуальної енергії та активації 2 чакри

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

100% віск без добавок свічка лита ручної роботи
висота 21 см.
діаметр 0,5 см
час горіння до 1 години

Ми продаємо справжні воскові свічки не промисловим способом, без добавок і гарантуємо дієвість. Кольори можуть відрізнятись від партії до партії. Все залежить від кольору воску, він може бути від коричневого до яскраво-жовтого, що і дає різницю забарвлення. Горіння свічки здавна служило стимулом для внутрішньої концентрації, а полум'я сполучною ланкою між думками людини і тонким світом. Важливим моментом у використанні свічок у ритуалі є внутрішня тиша та зосередженість. Концентрація на полум'ї – це ідеальна медитація для досягнення поставленої мети. Вартість воскової свічки не може бути низькою. Натуральний віск у 10-15 разів дорожчий за штучні аналоги. Якщо використовувати тільки натуральний віск, то на одну свічку йде від 10 до 15 г воску, додатково вартість натурального ґноту (крученого) та робота. Собівартість такого виробу починається від 3 грн., відповідно якісний товар ви можете купити не менш як за 6.00 для великого гурту. Свічки, що коштують 4-5 грн. уроздріб не можуть апріорі бути з повністю натурального, якісного матеріалу. Вирішувати звичайно кожному покупцеві, що для нього важливіша якість або ціна.

Наші свічки виготовляються у ручному режимі, а не конвеєрне виробництво. Наші свічки виготовляються у ручному режимі, а не конвеєрне виробництво.

Именно 100% воск, время изготовления свечи и есть залог вашей успешной работы в свечной магии. 

Аромат   —   Нет

Вес свечи   —   10

Вид свечи   —   Церковная/ритуальная

Высота свечи   —   210

диаметр   —   5

Материал изготовления   —   Пчелиный воск

Цвет   —   Помаранчевий

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок