рус укр
Планета ЕЗОтерики

Набір із воскових свічок ручної роботи для очищення та гармонізації чакр 7 кольорів свічок по чакрам та чорна

100% віск
Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 4428
Характеристики

Вес свечи   —   10

Вид свечи   —   Церковная/ритуальная

Высота свечи   —   210

диаметр   —   5

Материал изготовления   —   Пчелиный воск


120 грн./Комплект
У наявності

Набір із воскових свічок ручної роботи для очищення та гармонізації чакр 8 шт.

7 кольорів свічок по чакрам та чорна Воскова Свічка виготовлена з підфарбованого натуральним барвником воску.

Набір свічок із 8 шт.

Чорна свічка чистить - використовується одразу по всіх чакрах.

Потім жжуть свічки по черзі і чакри активується кожним кольором своя чакра.

ХАРАКТЕРИСТИКИ ТОВАРУ воскові свічки

свічки литі ручної роботи 100% віск без добавок

висота 21 см

діаметр 0.6 см

час горіння до 1 год.

100 % ПЧЕЛИНЫЙ воск.

Ні китайських восків, ні замінників, ні штучних восків. Жодних добавок крім натуральних барвників Кольори можуть відрізнятися від партії до партії. Все залежить від кольору воску, він може бути від коричневого до яскраво-жовтого, що і дає різницю забарвлення.


Горіння свічки здавна служило стимулом для внутрішньої концентрації, а полум'я сполучною ланкою між думками людини і тонким світом. Важливим моментом у використанні свічок в ритуалі є внутрішня тиша і зосередженість. Концентрація на полум'я - це ідеальна медитація для досягнення поставлених цілей. Чакральні свічки Чакральні свічки призначені для очищення та гармонізації чакр. Чорний колір – колір призначений для очищення та викачування негативу з аури. Гармонізацію почати неможливо без початкового очищення негативу. 

МУЛАДХАРА у перекладі з санскриту означає “корінь” або “основа”. Колір енергії – червоний: дає фізичному тілу рухливість, здоров'я, силу.Розташована в області куприка. Вона пов'язує людини з матеріальним світом, закладаючи основу діяльності інших чакр, у ній зберігається вся потенційна енергія людини. Дає почуття впевненості та стабільності, підтримує головний інстинкт виживання. У тілі: скелет, зуби, нігті, пряма кишка, простата та клітинна структура. 

СВАДХІСТАНА у перекладі з санскриту означає “обитель я”. Колір енергії – помаранчевий: забезпечує продовження роду та творчий потенціал.Це сексуальна чакра. Вона розташована в області тазу, будучи центром сексуальних енергій та творчих здібностей. Джерело сексуальності, задоволень і статевого потягу. Чакра відповідає за усвідомлення сексуальної привабливості. У тілі: таз, лімфатична система, нирки, жовчний міхур, статеві органи та всі рідини, що є в організмі: кров, лімфа, травний сік, насіннєва рідина. 

МАНІПУРА у перекладі із санскриту означає “алмазне місце”. Колір енергії – жовтий, це енергія лідера, яка надає прагнення бути першим у фізичному, серцевому чи інтелектуальному плані.Чакра знаходиться в зоні сонячного сплетення. Це чакра виражає его. Вона відповідає за розвиток особистості та передачу емоцій у світ, керуючи бажанням домогтися визнання та становища у суспільстві. пов'язана в тіла: дихальна система та діафрагма, травна система, шлунок, підшлункова залоза, печінка, селезінка, жовчний міхур, тонкий кишечник.

 АНАХАТА з санскриту означає " барабан, що вічно звучить". Колір – зелений, енергія любові, співчуття і гармонії, духовна та творча енергії. Ця чакра розташована в центрі грудей, паралельно серцю. Вона є центром любові, співчуття та вірності. Тільки завдяки серцевій чакрі ми можемо любити. Сердечна чакра вчить, як віддавати себе іншим, прощати виправдовувати та співчувати. пов'язана у тілі: серце, система кровообігу, легені, імунна система, вилочкова залоза, шкіра, кисті рук.

ВИДШУТХА в перекладі з санскриту означає "очищення". Колір – блакитний, відповідає за творчість, осяяння, ідеї, таланти. Вона знаходиться в області шиї. Відповідає за спілкування. Вона поєднує думки та вираження думок. Надає впевненості та прагнення до самовираження. Стимулює почуття відповідальності. У тілі: горло, шия, голосові зв'язки та голосові органи, щитовидна залоза, щелепа, верхня частина легень, нерви, м'язи та руки. 

АДЖНА в перекладі з санскриту означає центр управління. Колір енергії – синій: керування, візуалізація, інтуїція, передбачення. Вона відповідає за свідоме сприйняття, керуючи різними розумовими здібностями, пам'яттю, силою волі та знанням. Також відповідальна за підсвідомість та інтуїцію, і за здатність екстрасенсорного сприйняття. зору. У тілі: центральна нервова система, обличчя, очі, вуха, носа. 

САХАСРАРА у перекладі з санскриту означає "квітка лотоса". Колір енергії – фіолетовий: відповідає за інтуїцію, прозріння, розуміння суті речей.Це центр досконалості людини. Вона розташована в області вершини черепа та є безмежним сховищем знань. Вона символізує просвітництво та зв'язок із вищими рівнями духовної свідомості. У тілі: головний мозок та всі його складові.

Робота зі свічками.

Спочатку чорна свічка – очищення Потім свічки по черзі чакр одночасно читають мантру або молитву. Можна кожну свічку використовувати кілька разів, загасивши свічки після одного сеансу. Важливо використовувати всі 8 кольорів за сеанс. Сеансів може бути кілька. Правильні воскові свічки Подробнее для чого кольорові свічки Свічки по квітам чакр

Вес свечи   —   10

Вид свечи   —   Церковная/ритуальная

Высота свечи   —   210

диаметр   —   5

Материал изготовления   —   Пчелиный воск

Цвет   —   Різні кольори

Рекомендовані товари

Купити

У наявності Артикул: 99-61
1 500 грн.
Купити
У наявності Артикул: 307975
240 грн.
Купити
Купити
У наявності Артикул: 282824
190 грн.
Купити
У наявності Артикул: 441
24 грн.
Купити
У наявності Артикул: 9240
100 грн.
Купити
У наявності Артикул: 44211
130 грн.
Купити
У наявності Артикул: 4490
50 грн.
Купити
Купити
У наявності Артикул: 44301
50 грн.
Купити
У наявності Артикул: 447577
160 грн.
Купити
У наявності Артикул: 447578
160 грн.
Купити
У наявності Артикул: 307121
550 грн.
Купити
Купити
Купити
У наявності Артикул: 281608
150 грн.
Купити
Купити
Гарантована наявність Артикул: 888-1
80 грн.
Купити
Гарантована наявність
80 грн.
Купити
Гарантована наявність Артикул: 888-4
110 грн.
Купити
У наявності Артикул: 309139
320 грн.
Купити
У наявності Артикул: 3080081
400 грн.
Купити
У наявності Артикул: 309016
320 грн.
Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок