рус укр
Планета ЕЗОтерики

Співочі чаши. Каратали. Дзвони

Немає у наявності Артикул: 99-43
1 800 грн.
Купити
У наявності Артикул: 416
1 800 грн.
Купити
У наявності Артикул: 99-15
4 200 грн.
Купити
У наявності Артикул: 99-61
1 500 грн.
Купити

Співочі чаши та дзвони

Чаши, що співають, як інструмент очищення, доступу до підсвідомості та енергій тонких вібрацій

Магія звуку буде незабутньою, особливо для тих, хто чує співочу чашу вперше. Сам звук перетворюється на вібрацію, яка майже як дотик. Застосування чаш, що співають, настільки різноманітне, що ми шкодуємо, що не можемо обговорити їх усі в одній статті.

Однак головна відмінність - це литі чи ковані чаші. Ви повинні знати, що ковані чаші виготовляються вручну (кування), що не обов'язково означає, що вони співають краще.

Більше того, краї у них не гладкі, що, звісно, ​​надає їм ауру автентичності, але вони гримлять та гублять звук. Але навіть незважаючи на це, всі майстри використовують ковані чаші.

Литі чаші завжди гладкі та легко розкручуються. Їх звук рівний і, як це часто буває, красивіший з прикрасами та малюнками. Якщо ви новачок, то з чавунною чашею ви не помилитеся.

Найтрадиційніший - це використання чаш, що співають у медитації. Тоді майстер або сама людина, що витягує звук, створює енергетичне поле, в якому звукові вібрації допомагають видалити внутрішній діалог, тим самим занурюючи слухача в медитативний астральний досвід.

  1. Чаша в медичних цілях у медичних цілях майстер або сам користувач вибирає чашу або кілька чаш, які відповідають вібрації даного каналу чакри. У цьому випадку за допомогою звукових вібрацій активізуються чакрові центри, завдяки чому організм сприймає звуковий потік і реагує на природне оновлення кровопостачання та енергії.
  2.  Очищення організму. Цю чашу можна використовуватиме очищення організму. Цей метод дещо відрізняється від медичного і може виконуватися людиною регулярно з такою самою частотою, як і купання. У цьому випадку людина вибирає ту чашу, яка виробляє в руках найбільш сильну вібрацію. Вібрації рук передаються в серцеву чакру (анахату) і поширюються по всьому хребетному стовпу, по черзі з'єднуючи канали чакр, "змітаючи" негатив, що накопичився за день.
  3. Очищення простору – підтримуйте чистоту в кімнаті. Звукові хвилі можуть видалити все "енергетичне сміття" в кімнаті. Скандали, суперечки та негатив іноді накопичуються в кімнаті роками, створюючи загалом небажану ауру, а чаші можуть видалити енергію, яку ви не "очистили" за ці роки.
  4. Для очищення води. У цьому випадку часто використовуються срібні чаші (для посилення звукового ефекту металу). Налийте в неї воду приблизно на третину та почніть процес вилучення звукових вібрацій. У якийсь момент коло на воді стає інтенсивнішим, і вода починає виплескуватися в чашу. Процес очищення займає від 3 до 15 хвилин. Після цього вода повністю очищається від бактерій, і її можна приймати внутрішньо будь-де.
  5. Очищення предметів. Будь-який предмет, який може поміститися у чашу, може бути очищений звуком. Особливого очищення зазвичай потребують жіночі прикраси, саме на жінках накопичується найбільше енергетичного сміття.

Ці методи - не всі способи використання чаші, що співає, але лише деякі з "зручностей" цього, здавалося б, непрактичного предмета.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок