рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник гірський кришталь великий конус на ланцюжку для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 923
Характеристики

диаметр   —   1

длина   —   5

140 грн.
У наявності

Маятник гірський кришталь великий конус на ланцюжку для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь

Маятник – це інструмент біолокації у формі прямовису. Маятником може бути будь-який перфорований камінь, кільце чи болт.

Маятники, створені як інструмент біолокації, відрізняються тим, що вони ідеально збалансовані, реагують на команди швидше і гарантовано при цьому мають найменшу похибку у відповідях на запитання.

Маятники - це один із стародавніх способів спілкування людини зі своєю підсвідомістю.

По суті, магічний, екстрасенсорний маятник – це провідник від несвідомого до матеріального світу. Ви задаєте питання, але відповідь відома вашому внутрішньому Я, тому що відповідь на нього є в загальному банку знань, але ви як людина ще її не отримали. Маятник дозволяє вивести відповідь на рівень матеріального підтвердження своїм коливанням та дати вам пряме підтвердження у вигляді відповіді «ТАК» або «НІ».

Маятники з каменю особливо корисні, тому що природа самого каменю допомагає та посилює здібності як оператора, так і маятника.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАЯТНИКА

Маятник із натурального кварцу. 3 см завдовжки від 0.2 до 1,5 см завширшки. металева скоба зверху. шестигранник.

ОПИС

Гірський кришталь сильно впливає на верхню чакру, коронну чакру, центр корони (поза щільним тілом, вірніше, трохи вище голови). Сьома чакра Сахасрара дає потік догори і з'єднує людину з високими сутностями. Гірський кришталь передає універсальні знання та мудрість. Гірський кришталь відкриває канал спілкування. Таким чином, інтелектуальні, емоційні та інтуїтивні аспекти працюють безпосередньо з вищими сферами. Це допомагає знайти гармонію між земним тілом та космічним духом. Медитація з каменем гірського кришталю допомагає людині вийти більш високий рівень вібрацій. Гірський кришталь дозволяє побачити і зрозуміти божественний план і з'являється здатність вписати в нього свій життєвий шлях.

Як працювати з маятником (поради новачкам):
 
1. шукайте точку контакту з інструментом;
2. використовуйте покійний стан маятника як точку відліку;
3. використовуйте маятник як точку відліку для відповіді.
Наприклад, обертання за годинниковою стрілкою або вправо-ліворуч - ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед/назад - НІ. Пам'ятайте, що ви вибираєте настройки, а не інструмент.
Перше запитання: чи хочете ви, щоб саме цей маятник працював із вами, якщо НІ, повторіть питання за кілька хвилин, годину чи день. Якщо відповідь "НІ", постарайтеся з'ясувати, чому. Можливо, обладнання ще не готове, можливо, поле біолокації закрите, а можливо, ви не готові працювати з таким обладнанням.
Якщо відповідь "ТАК", починайте працювати. Почніть із простих питань, на які ви точно знаєте відповідь. Наприклад, чи йде дощ? Мене звуть... (ім'я)?
 
Маятник має дати вам правильну відповідь. Як тільки інструмент налаштований, він надаватиме постійну допомогу у виборі правильного рішення.

диаметр   —   1

длина   —   5

Рекомендовані товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок