рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник шестигранний з натурального малахіту для біолокації

Відкласти
Порівняти
Артикул: 9240
Характеристики

Вес   —   10 г

Матерiал   —   малахіт

размер см   —   2 х 1

120 грн.
У наявності

Маятник шестигранний з натурального малахіту для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь. екстросенсорики.

Маятник – це інструмент біолокації у формі прямовису. Маятником може бути будь-який перфорований камінь, кільце чи болт.

Маятники, створені як інструмент біолокації, відрізняються тим, що вони ідеально збалансовані, реагують на команди швидше і гарантовано при цьому мають найменшу похибку у відповідях на запитання.

Маятники - це один із стародавніх способів спілкування людини зі своєю підсвідомістю.

По суті, магічний, екстрасенсорний маятник – це провідник від несвідомого до матеріального світу. Ви задаєте питання, але відповідь відома вашому внутрішньому Я, тому що відповідь на нього є в загальному банку знань, але ви як людина ще її не отримали. Маятник дозволяє вивести відповідь на рівень матеріального підтвердження своїм коливанням та дати вам пряме підтвердження у вигляді відповіді «ТАК» або «НІ».

Маятники з каменю особливо корисні, тому що природа самого каменю допомагає та посилює здібності як оператора, так і маятника.

 ХАРАКТЕРИСТИКА МАЯТНИКА

Маятник натуральний камінь 2 cм. довжина та   1 см діаметр

шестигранний зверху скоба для нитки.

ОПИС

Кам'яні маятники відрізняються особливою силою, оскільки сама природа каменю є помічником, що посилює як маятник, а й здібності оператора. Маятник збалансований. Маятник – інструмент біолокації, який використовують для відповіді на питання та для зв'язку зі своєю підсвідомістю. Для малахіту однотонного кольору у природі немає. Малахіт складається із шарів. Кожен із яких має певний відтінок. З погляду магії – чим більше шарів містить кристал, тим він сильніший. Езотерики стверджують, що малахіт вирізняється унікальними магічними властивостями. Сила каменю може зробити власника каменю невидимим. А ще ця сила здатна дати людині дар спілкування із природою. Він починає розуміти мову птахів та тварин. Друге значення мінералу - він є чудовим помічником у набутті гармонії з навколишнім світом. Самоцвіт допоможе посилити позитивні якості характеру та позбутися негативних.

Як працювати з маятником (поради новачкам):

1. шукайте точку контакту з інструментом;

2. використовуйте покійний стан маятника як точку відліку;

3. використовуйте маятник як точку відліку для відповіді.

Наприклад, обертання за годинниковою стрілкою або вправо-ліворуч - ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед/назад - НІ. Пам'ятайте, що ви вибираєте настройки, а не інструмент.

Перше запитання: чи хочете ви, щоб саме цей маятник працював із вами, якщо НІ, повторіть питання за кілька хвилин, годину чи день. Якщо відповідь "НІ", постарайтеся з'ясувати, чому. Можливо, обладнання ще не готове, можливо, поле біолокації закрите, а можливо, ви не готові працювати з таким обладнанням.

Якщо відповідь "ТАК", починайте працювати. Почніть із простих питань, на які ви точно знаєте відповідь. Наприклад, чи йде дощ? Мене звуть... (ім'я)?

Маятник має дати вам правильну відповідь. Як тільки інструмент налаштований, він надаватиме постійну допомогу у виборі правильного рішення.

Вес   —   10 г

Матерiал   —   малахіт

размер см   —   2 х 1

У наявності Артикул: 626
40 грн.
Купити
У наявності Артикул: 30275252
370 грн.
Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок