рус укр
Планета ЕЗОтерики

Маятник  натуральний камінь яшма коричнева для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь, екстрасенсорики

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 9252
Характеристики

Розмiр   —   2 х 1 х 0,5

90 грн.
У наявності

Маятник натуральний камінь яшма коричнева для біолокації, езотерики, пророцтв, ворожінь, екстрасенсорики

Маятник – це інструмент біолокації у формі прямовису. Маятником може бути будь-який перфорований камінь, кільце чи болт.

Маятники, створені як інструмент біолокації, відрізняються тим, що вони ідеально збалансовані, реагують на команди швидше і гарантовано при цьому мають найменшу похибку у відповідях на запитання.

Маятники - це один із стародавніх способів спілкування людини зі своєю підсвідомістю.

По суті, магічний, екстрасенсорний маятник – це провідник від несвідомого до матеріального світу. Ви задаєте питання, але відповідь відома вашому внутрішньому Я, тому що відповідь на нього є в загальному банку знань, але ви як людина ще її не отримали. Маятник дозволяє вивести відповідь на рівень матеріального підтвердження своїм коливанням та дати вам пряме підтвердження у вигляді відповіді «ТАК» або «НІ».

Маятники з каменю особливо корисні, тому що природа самого каменю допомагає та посилює здібності як оператора, так і маятника.

ХАРАКТЕРИСТИКА МАЯТНИКА

Маятник із натурального каменю 2 см. довжина 1 см діаметр шестигранний зверху скоба для нитки.

Камінь яшма коричнева.

ОПИС

Яшма живить людину позитивною енергією, сприяє розвитку дару передбачення. Яшма вважається відмінним талісманом і забезпечує захист свого власника від поганих та заздрісних людей. Яшма надає мужності, сміливості та сили духу. Завдяки мінералу вдасться налагодити стосунки на роботі, притягнути до себе удачу та багатство.

Як працювати з маятником (поради новачкам):
1. шукайте точку контакту з інструментом;
2. використовуйте покійний стан маятника як точку відліку;
3. використовуйте маятник як точку відліку для відповіді.
Наприклад, обертання за годинниковою стрілкою або вправо-ліворуч - ТАК, обертання проти годинникової стрілки або вперед/назад - НІ. Пам'ятайте, що ви вибираєте настройки, а не інструмент.
Перше запитання: чи хочете ви, щоб саме цей маятник працював із вами, якщо НІ, повторіть питання за кілька хвилин, годину чи день. Якщо відповідь "НІ", постарайтеся з'ясувати, чому. Можливо, обладнання ще не готове, можливо, поле біолокації закрите, а можливо, ви не готові працювати з таким обладнанням.
. Якщо відповідь "ТАК", починайте працювати. Почніть із простих питань, на які ви точно знаєте відповідь. Наприклад, чи йде дощ? Мене звуть... (ім'я)?

Маятник має дати вам правильну відповідь. Як тільки інструмент налаштований, він надаватиме постійну допомогу у виборі правильного рішення.

 

Розмiр   —   2 х 1 х 0,5

Рекомендовані товари

У наявності Артикул: 99-15
4 200 грн.
Купити
У наявності Артикул: 308194
170 грн.
Купити
Купити
Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок