рус укр
Планета ЕЗОтерики

Біолокаційна рамка спіральна з міді - спіраль: циліндр з кільцем (1 шт)

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 911
Характеристики

Вес   —   50

размер см   —   2 х 11 х 23

150 грн.
У наявності

Біолокаційна рамка спіральна наконечник із шунгіту, для біолокації, пошуку води, езотеричних практик 1шт.

Біолокаційна рамка – простий та доступний інструмент, який використовувався понад чотири сотні років тому лозоходцями у Стародавньому Єгипті, Індії та Європі. Рамка широко використовується екстрасенсами, геологами, бізнесменами, цілителями у роботі. Магічна рамка в процесі роботи та накопичення досвіду, відіграє роль свого роду форми, що дозволяє перевести інформацію з області неусвідомленого (підсвідомого) до області усвідомленого (свідомого).

ХАРАКТЕРИСТИКИ РАМКИ

Власне виробництво

Розмір ручки (дерево) 11 см; діаметр 2см. Довжина резонатора (мідь) 23 см; діаметр 0,2 див.

Наконечник на резонаторі шунгіт – камінь. Рамка для біолокації або біолокаційна рамка. Рамки продаються поштучно.

ОПИС

Основний інструмент для біолокації - рамка. Рамка -це металевий стержень з дюран виходить з латунного підстави надійно вбудованого всередину дерев'яної ручки. Стрижень ближче до закінчення зігнутий у вигляді спіралі. Спіралі бувають декількох видів: простий циліндр, подвійний циліндр, циліндр з кільцем, конус. Закінчується стрижень латунним бочоночком. При роботі з рамкою все тіло рамки прокручується при цьому дерев'яна ручка залишається нерухомою в руці оператора. Рамки для біолокації використовуються для пошуку вода, відповіді на питання та підключення до енергетичного поля людини або предмета. Так такі інструменти незамінні в руках досвідченого оператора. Пам'ятайте, що рамка лише інструмент в руках і сама по собі не є нічим магічним або не вірогідним - це лише спосіб отримати інформацію з поля чи з підсвідомості самого оператора.

Як працювати з рамкою (поради новачкам):

1. Знайти контакт з інструментом.
2. Поставити критерії відповідей. Наприклад обертання за годинниковою стрілкою - це ТАК, обертання проти годинникової стрілки - це НЕМАЄ. Пам'ятайте, що саме ви обираєте параметри налаштування, а не інструмент.
3. Поставити перше питання, чи хоче саме це рамка працювати з вами? Якщо НІ, повторити питання через кілька хвилин, годину, день. Якщо відповідь НІ повторюється, тоді дізнатися причину. Можливо інструмент ще не готовий, можливо вам закрита область біолокації, можливо ви не готові для роботи з таким інструментом.
4. Якщо відповідь ТАК, тоді починати працювати з рамкою. Починати слід з простих питань, відповідь на які ви самі знаєте точно. Наприклад: чи йде дощ? мене звати...(ім'я)? Рамка повинна дати правильні відповіді. Коли настроювання інструмента здійснена він стане незмінним помічником у виборі правильного рішення. Якість роботи залежить від здібностей оператора.


Вес   —   50

размер см   —   2 х 11 х 23

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок