рус укр
Планета ЕЗОтерики

Руни з натурального кривава яшма, рунічний набір скандинавських рун для езотеричного ворожіння

Відкласти
Порівняти
EZO
Артикул: 321203
Характеристики

Вес   —   500 г

Матерiал   —   яшма \ шкіра

Розмiр   —   1 см * 25 шт

Важливо   —   ЕКСКЛЮЗИВ

700 грн./Комплект
У наявності

Руни з натурального каменю кривава яшма, рунічний набір скандинавських рун старший футарк 25 шт., для езотеричного ворожіння та передбачень

ХАРАКТЕРИСТИКА ТОВАРУ

Комплект 25 шт із шкіряним мішечком.

Скандинавські руни. Старший футарк.

Розмір однієї руни 2 см

Вага набору: 500 гр.

На фото можна побачити порівняння розміру з монетою

ОПИС РУНИ

Кривава яшма камінь, який сам по собі сприяє відкриттю інтуїції та прихованих резервів інтуїції. Відмінно підходить для відповідей на питання пов'язані з любов'ю та кар'єрою, тому що він одночасно камінь кохання та зростання.

ТОРБІНКА

Мішечок з натуральної шкіри, зшитий без ниток, що важливо для рун. Руни, амулети та талісмани мають властивість накопичувати втому та негатив у процесі роботи. Майстру доводиться користуватися методами очищення -сіль, обкурювання чи іншим. Мішечок, який ми пропонуємо допомагає знімати енергетику з робочих інструментів, таким чином очищення можна проводити значно рідше. Мішечок самоочищає руни. Дно біля мішечка кругле або овальне в ньому за допомогою професійного діркола роблять дірки (люверси) і все прошивається вручну шкіряним шнурком.

ЗАГАЛЬНИЙ ОПИС РУН

Скандинавські руни – це письмові знаки, які широко використовувалися предками сучасних датчан, норвежців, шведів, голландців, німців із першого по дванадцяте століття нашої ери. Вони вважали, що кожна руна – це природний символ, і вона має сакральний сенс, що може вберегти від нещастя, допомогти знайти життєвий шлях, подолати труднощі або досягти успіху. З цієї причини руни використовувалися як обереги. ПЕРШОПОЧАТКОВІ СКАНДИНАВСЬКІ МАГІЧНІ РУНИ різалися якраз на гальковому камені, це було надійно, довговічно. Пізніше для різання рун використовували дерево відзначене вогнем (блискавкою) ще пізніше залізо, але камінь залишався завжди пріоритетним. Також використовували кістки тварин для нарізання рун. До рун можна звертатися з будь-яким питанням. Ви можете дізнатися, що є цікавою для вас ситуація, або попросити поради у Вищих сил, як вам вчинити. Намагайтеся розслабитися і повністю зосередитися на своєму питанні.

ДЕТАЛІ

Руни ріжуться в ручну, тому якість різу не зовсім, але при цьому в кожній руні закладена душа майстра і це тільки піднімає рівень роботи з цим інструментом. Ідеальний різ можливий лише при промисловому виготовленні, що позбавляє руни душі.

Вес   —   500 г

Матерiал   —   яшма \ шкіра

Розмiр   —   1 см * 25 шт

Важливо   —   ЕКСКЛЮЗИВ

Рекомендовані товари

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок