рус укр
Планета ЕЗОтерики

Воскові свічки тонкі литі

100% віск
У наявності Артикул: 44221
12 грн.
Купити
100% віск
У наявності Артикул: 440446
12 грн.
Купити
100% віск
У наявності Артикул: 44212
150 грн.
Купити

Восковые свечи тонкие литые ручной работы

Литі тонкі свічки із натурального воску

виготовляються методом заливання воску у форму зі штучного каменю. У формі натягнутий гніт. В отвори для заливки вливається підфарбований розігрітий віск і до 60-70 градусів. Віск займає простір форми, після чого форма відкривається і свічки виймаються. Одночасно можна виготовити 30 свічок. Одна заливка займає від 15 хвилин до півгодини.

Основні кольори литих воскових свічок та для чого вони

Чорні свічки – свічки очищення. Саме чорний колір може ввібрати в себе весь негатив навколишнього світу. Чорними свічками чистять простір та ауру людини. Додатково посилюючим ефектом може бути полин. Чорні свічки обкатуються в полину. Полин - трава від нечистих сил ідеально поєднується з чорними свічками

Червоні свічки – колір кохання. Червоний колір зміцнює стосунки, активує любовну енергію. Червоні свічки активатори.

Жовті свічки – жовті чи натуральні свічки використовуються для всіх ритуалів. Ці свічки варто брати, якщо не знаєте яку свічку використовувати краще. Також жовтий колір активує спілкування, приваблює друзів, створює хорошу атмосферу в будинку.

Помаранчеві свічки – свічки для активації творчої енергії. Помаранчевий наповнює життям, покращує здоров'я, створює атмосферу радості та активності.

Зелені свічки – активатори грошових потоків. Зелений колір приваблює і манить гроші.

Блакитні свічки – свічки для покращення спілкування. Блакитний активує мовні центри. Також блакитні свічки допомагають для скидання образ. На блакитну свічку, що горить, вимовляють весь негатив, вважається що саме блакитні свічки найкраще справляються з прихованою злістю.

Сині свічки – свічки для активації інтуїції. Синя свічка – це прямий зв'язок із вашою підсвідомістю. Якщо запалити синю свічку вона може дати відповіді на питання, які ви давно шукаєте, але не можете знайти.

Фіолетові свічки - свічки прямого зв'язку з богом. Відкривають міст до підключення.

Білі свічки – свічки чистоти, свічки божественного крила. Свічка приваблює світле, чисте у ваше життя.

Рожеві свічки – свічки жіночної енергії. Свічка залучення романтичної атмосфери. Рожеві свічки – свічки краси та ніжності.

Коричневі свічки – свічки зв'язку з природою та відновлення здоров'я. Коричнева свічка допомагає якщо в будинку, хтось захворів або погано почувається, включаючи тварин.

Свічки виготовляються лише у певні місячні дні!!
Використовуючи воскові свічки для ритуалів - ви можете бути впевнені в їхній бездоганній якості та високій віддачі!!!

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок