рус укр
Планета ЕЗОтерики

Фото Аури

Гарантована наявність Артикул: 888-1
80 грн.
Купити
Гарантована наявність
80 грн.
Купити
Гарантована наявність
80 грн.
Купити
Гарантована наявність Артикул: 888-4
110 грн.
Купити
Гарантована наявність Артикул: 888-5
100 грн.
Купити

Фото Аури

Діагностика Аури відкриває для нас нові знання про себе та дає можливість вирішити проблеми тим шляхом діагностики тонких тіл.


Сама фотографію аури роблять за допомогою детектора для руки.

Рука – це віддзеркалення всього організму.

Енергетичні точки на ній відповідають за весь організм загалом, що дає можливість побудови досить точного малюнка біополя всієї людини.

Ряд показників, які знімаються в момент Діагностики біополя - це магнітні, температурні, вологість і взаємодія полів між різними точками на руці, що відповідають за ті чи інші органи.

Таким чином, Фотографія Аури може показати стан людини на певний момент. Також під час сенсорного зчитування відбувається аналіз чакр (енергетичних центрів) всього організму. Показник чакр дає можливість оцінити наскільки збалансовано протікає енергія по людському організму і так само добре або погано постачаються енергією з-за органи та частини тіла в цілому. Зниження рівня чак говорить про те, що там людина недоотримує енергії і відповідно органи пов'язані з цією чакрою можуть працювати з порушеною функціональністю. Здебільшого з повною впевненістю можна говорити про розміщення проблеми на двох рівнях, перший рівень – це психологія та сприйняття світу суб'єктивним Я, другий рівень – це фізичний план, тобто здоров'я. Жоден фахівець з діагностики Аури та Чакр не зможе з повною впевненістю сказати, на якому рівні лежить проблема, але докладно розповість у чому вона може полягати на цих двох планах. Так, наприклад, низький рівень «Вішуддхі» (горлової чакри) говорить про накопичені образи і не вміння висловлюватися. Часто таку ситуацію ми спостерігаємо в Учителів, коли їхні слова не отримують відгуку, як би вимовляються в порожню, а образи збираються, що і створює проблеми в галузі цієї чакри. Так само зниження рівня «Вішуддхі» може бути фізичним захворюванням горла або щитовидки, саме ці органи пов'язані на пряму з роботою цієї чакри

       Багато навчань говорить про те, що всі хвороби у нас в «голові» і вирішуючи свої внутрішні проблеми ми лікуємо наш організм, але що робити якщо ми навіть не здогадуємося що нам потрібно в собі змінювати, щоб фізичне тіло не хворіло або навпаки фізичний біль не турбує, а не ладиться щось у житті, а проблему потрібно шукати у застарілій виразці шлунка.

      Все просто і водночас складно.

      Для того, щоб скласти повне уявлення про цю діагностику, її необхідно пройти. Все що для цього потрібно – фотографія аури


Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок