рус укр
Планета ЕЗОтерики

Свічки воскові ручна робота

Воскові свічки всіх кольорів

Свічки створені з воску можуть бути кількох видів литі, мокані або кручені із вощини

Усі три види воскових свічок ми продаємо.

Основна особливість воскових свічок – це звичайно матеріал, а саме віск з якого вони виготовлені. На сьогоднішній момент на ринку існує безліч свічок, підписаних восковими. Але слід врахувати, що віск є пальмовий і соєвий і навіть замінник парафіну зараз називають воском.

Чисто воскових свічок роблять мало, це пов'язано насамперед із ціною на бджолиний віск. Кольорові свічки можна зробити тільки з дуже високоочищеного воску. При цьому віск не повинен містити мерви (відходи бджолиного виробництва) і бути не дуже жовтим або коричневим. Віск теж має свої кольори, свій запах та свої властивості залежно від пори року, від часу збору, від місця та навіть від рою. Хороший віск коштує досить дорого він на порядок вищий у ціні, ніж пропонує базар або приватний пасічник. Тому ціна на справжні воскові свічки не може бути 3-4 грн, навіть на найтонші.

Наші свічки робляться тільки з бджолиного воску і не якісь нові технології з відсотковим додаванням парафіну або інших видів воску нас не спокушають - тільки віск і тільки барвник, це єдина добавка, яка потрапляє в наші свічки і навіть вони здебільшого натуральні.

Так наприклад

чорний колір досягається золою.

Жовтий з яскраво-жовтого воску без додавання барвників. Червоний – це лобод, шабельник, але яскраві відтінки можна отримати додавши пастельні натуральні фарби.

Синій колір практично неможливо отримати в наших широтах, тому синій це завжди пастель. Всі інші кольори досягаються змішуванням.

Враховуючи все вищесказане, колір свічок відрізняється від партії до партії - він залежить від кольору воску і барвників.

Купуючи наші свічки литі, мокані або вощини, ви можете бути впевнені, що там немає жодної краплі зайвого.

Свічки виготовляються по місячних днях.


Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок