рус укр
Планета ЕЗОтерики

Рамки та маятники інструменти для біолокації

Інструменти для біолокації

– це пристрої, якими користувалися найпросунутіші люди в давнину. За допомогою рамок або за старих часів лози знаходили воду, де потім рили колодязь. Також з'ясовували хороші та погані місця на ділянці. Де ставити будинок, а де поставити сарай чи зливну яму – саме ці інструменти дозволяли знайти ідеальне місце для кожної будівлі. Будинок, щоб він був у достатку і радував. Сарай - так щоб тварини розмножувалися і добре постачали своїх господарів. Колодязь, так що вода в ньому ніколи не закінчувалася.

На сьогоднішній день інструменти для біолокації атрибути не тільки магів, екстрасенсів, але і всіх людей, які готові говорити зі своєю підсвідомістю.


За допомогою рамок продовжують знаходити воду, скарби та місця для зручного будівництва – є наука геомантія.

За допомогою маятника спілкуються із тонким планом та діагностують здоров'я. Особливий внесок у це зробила книга Пучко, де маятник постає як основний інструмент діагностики.

Кожна людина може опанувати всі навички роботи з інструментами біолокації, достатньо мати предмет.

Перше завдання щодо вибору інструменту – це початок шляху. Інтуїція повинна підказати, що вам ближче і що вам більше схоже. Ваша інтуїція починає сприймати процес біолокації відразу з моменту початку вибору.

Вибирайте, що вам ближче маятник чи рамка?

А може, й те й інше, тим більше вони не заважають, а доповнюють один одного.

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок